| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : OSVČ a podnikání

19.5.2013 15:52:01 Žžena

E-shop na míru

Milé podnikatelky,
jdu pro radu. Stávající systém e-shopů, co mám, už je spíš k vzteku, hledám doporučení na někoho, kdo by mi postavil nový. Mám konkrétní požadavky, vlastní představu o tom, co ten e-shop má či nemá umět, grafickou podobu mám udělanou, resp. chci dále používat tu ze stávajících stránek. Věci, co od toho shopu chci, nesplňují takové ty online skládačky typu e-shop rychle, takže hledám asi firmu, co mi to udělá na míru. Ptám se na reference, protože hledám někoho, kdo to opravdu bude umět (ne nějakýho studentíka, co se čerstvě naučil sbastlit opensourcový košík s jednoduchou šablonou). Chci hotový systém, se kterým si dál budu moct co budu chtít, maximálně využiju pro případné "přístavby" znovu služeb tvůrce, nechci si uvázat na krk nějakého placeného webmastera na věčné časy.
Máte zkušenost, popř. doporučení, koho využít/nevyužít?
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: E-shop na míru Žžena 19.5.2013 15:52
*Re: E-shop na míru Pam-pela 19.5.2013 17:21
**Re: E-shop na míru Žžena 19.5.2013 18:35
*Re: E-shop na míru Theodora.1 19.5.2013 21:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.