| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

6.6.2013 7:49:07 Čarodějka...

Zpět po dovolené... :-)

Ahoj holky,
Zdravím po delší odmlce. 
Ještě jsem ani neměla čas mrknout, co se tu událo po dobu mé nepřítomnosti!
Byli jsme teď na dovolené, absolvovali jsme s Míšou opět takovou tu okružní plavbu po Středomoří, jako jsem byla již před 3mi lety.
Taky se společností MSC, ale o něco menší loď, než jsme byli onehdá. Tahle měla jen 14 pater. :-D
A s tím rozdílem, že tentokrát jsme si s sebou vzali ještě Richarda, dvojčata a Standu s Milanem!
Takže to bylo super, krásný, Smělý, dokonalý, parádní! Fakt jsme si to užili jako žádnou dovču předtím!
Velcí kluci úplně nadšení – taky si pojďme říct, jak často někde se mnou dříve byli, že? Max. nějakej ten Mácháč, Vranov, nebo nějakej bluegrass festival pod stanem.
Takže pro ně to byla velká parádička. Standa navíc jak mluví super anglicky a jak má hotelovou školu a dělá v hospodě, tak se hned družil s personálem na barech, omrknul jim kuchyň a jejich zázemí atd, takže ten byl ve svém živlu. 
Strašně jsme si to užili, až na krkolomnou cestu – 14hodin do Janova autem v 7mi lidech, to byl voser… ale to byla prostě taková „malá daň“ 
Pluli jsme z Janova do St. Tropez, pak na Mallorcu, pak na Menorcu, pak na Sardinii do Olbie a pak do Salerna a zpět do Janova…
Naše posádka hůř snášela vlny, všici krom mě a Mišáka dostali mořskou nemoc a jedno celé odpo proleželi, jeden z dvojčat aj blil… Nejhůř snad bylo Ríšovi… je to houby námořník! 
Máme hafo fotek, spoustu jsem narvala na FB a až se k tomu dostanu, dám jich pár i na KM. 
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
Zpět po dovolené... :-) Čarodějka... 6.6.2013 7:49
*Re: Zpět po dovolené... :-) Karavela 6.6.2013 8:7
**Re: Zpět po dovolené... :-) Čarodějka... 6.6.2013 20:18
***Re: Zpět po dovolené... :-) Karavela 6.6.2013 20:34
****Re: Zpět po dovolené... :-) Káťa,2 kluci 7.6.2013 7:48
****Re: Zpět po dovolené... :-) Čarodějka... 7.6.2013 9:30
*****Re: Zpět po dovolené... :-) Tragika 7.6.2013 17:23
******Re: Zpět po dovolené... :-) Lela, čert a malinkej drak 11.6.2013 22:11
*******Re: Zpět po dovolené... :-... Káťa,2 kluci 11.6.2013 22:26
********Re: Zpět po dovolené... ... bejbina 12.6.2013 11:20
*********Re: Zpět po dovolené..... Lela, čert a malinkej drak 13.6.2013 22:3
**********Re: Zpět po dovolené... Káťa,2 kluci 26.6.2013 22:57
******Re: Zpět po dovolené... :-) Čarodějka... 19.6.2013 0:0
*******Re: Zpět po dovolené... :-... Udalka 26.6.2013 19:48
********Re: Zpět po dovolené... ... Káťa,2 kluci 26.6.2013 22:44

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.