| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2012

9.9.2013 11:14:10 Zuzul+K 1/09+K 7/12

pozdrav po dlouhé době

Ahoj holky,
zdravím po dlouhé době. Prázdniny utekly jako voda, zase zabíháme klasický školkový režim a já si hlavu lámu s kroužkama, nechci, aby toho měla Kristýnka moc a nevím co vybrat. Asi budu vybírat tak dlouho, až bude vše plné~:-D
Ani už nevím, co jsem kdy psala naposledy... tak alespon napíšu nejzajímavější aktualitu od nás.. Asi jsem vám psala, že jsem byla v březnu s Kačkou hospitalizovaná na ORL, začala se na návštěvě dávit a bylo to tak nekonečné, až jsme volali sanitku. tam ji prozkoumávali trávicí trakt a nikde nic nenašli, ona se časem uklidnila a zůstala jí po tom všem "jen" rýma. Ta trvala od března až do minulé neděle. Přesto, že měla 2x antibiotické kapky do nosu a jednou dokonce širkokospektré atb kvůli angíně, nic nepomohla a každý večer jsem v ní slyšela rachotit jakousi zadní rýmu. Dokonce to už nepřežil ani 5 let starý vysavač, utavili jsme ho. Minulý týden to už došlo tak daleko, že jsem tu rýmu až začala cítit, cítila jsem zánět a tak jsem opět naklusala na ORL a znova řešila nekonečnou rýmu, udělali jí výtěr, dostala aerius a prospan na odhlenění, pár dní jsme léčily, ale nijak výrazný posud se nekonal. Až najednou v neděli večer začala opět natahovat, dávit a během chvilky z ní vylezl chuchvalec hlenů a mezi tím poměrně nemalý kus trvrdého igelitového obalu z tablety do myčky, z ní byl cítit onen zápach, který jsem cítila a od té doby je po rýmě. Nevěřila jsem, že by to v sobě mohla mít od toho března, ale dr. na orl říkala, že je možné všechno a prý je v nosohltanu poměrně dost místa, někde se jí to tam asi zašprclo. už 6. den jí nemusím mučit každodenním odsáváním, stříkáním a zase odsáváním. už jsem fakt myslela, že se toho nezbaví.

Musím říct, že Kačka je oproti Kristýnce pěkný vztekloun, jakmile nedostanne co chce, propne se v pase a vzteká se, ale asi i vy to znáte. Už pěknou dobu se holky tahají o hračky, především u mluvící chou chou, zajímalo by mne, jeslti by pomohlo, kdyby byly 2 a nebo by se i tak tahaly dál ~q~~t~ Kačenka chodí asi měsíc, i když ted už je to spíš běh, dlouho ji trvalo, než se odvážila pustit aspon prstu mé ruky, ale když už se odvážila, tak to stojí za to, ted zrovna si vyndala boty a vzteká se, at jí je obuju, pak bude následovat to, že si stoupne ke dveřím a bude se dobývat ven, klasika ~8~ ale je s ní i plno zábavy, umí toho už poměrě dost a co mě překvapuje je, jak moc rozumí.

A co vaše dětičky? Určitě jsou to taky šikulky a dělají vám radost. A co ty, Jani? Kolikátého máš termín? Myslím na tebe, budeš mít určitě fofr, ale nepochybuju, že bys to nezvládla ~R^
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
pozdrav po dlouhé době Zuzul+K 1/09+K 7/12 9.9.2013 11:14

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.