| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2011

8.10.2013 9:49:29 cvrček + 5

Re: autosedačka

Větší sedačku zatím nemáme, ale taky už mu začíná být malá. Ale nic shánět nebudu, nejstarší holce seberu podsedák - už ho stejně nepotřebuje - a spojím ho zase se "zády", co mám schované na půdě.
Když jsem sháněla sedačku pro Vaška, těch 9-18, tak jsem viděla inzeráty na mmb, nějaká paní tam šije ty potahy. Dva tisíce to určo nestojí, teď už nevím kolik to stálo, ale vím, že mi to i tak přišlo drahý - takže naše děti holt jezdí v roztrhaných potahách. Jsem flegmatik, je mi to fuk:-)
Vašek už je zase pěkně nastydlý, tak čekám, kdy lehne někdo další. Jsem chtěla jet dneska do okresního města na takový ten bazar mezi maminkami, ale vzdala jsem to, nikam ho tahat nebudu. Stačí, že musí ráno do školky a zpátky. Holky, já chci zase jaro....
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
autosedačka terapeutka 8.10.2013 7:56
*Re: autosedačka cvrček + 5 8.10.2013 9:49
**Re: autosedačka terapeutka 8.10.2013 11:26
***Re: autosedačka cvrček + 5 8.10.2013 15:24
****Re: :-) Svitka + 06/2011 + 10/2016 30.10.2013 21:57

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.