| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2011

1.11.2013 17:16:50 Kaaja

Re: :-)

ahoj,

zdraví jsou zatím všichni - rýmu nepočítám ~:-D

Ťukám ale!!!

Terap - tak u nás už taky školka v pohodě, první dva týdny pobrekával a byl takovej smutnej,ale den ode dne to bylo lepší....poslušně šel a za chvilku byl prý v pohodě....a dneska už tam taky letí s nadšením........asi fakt čím mladší dítě tím rychlejší adaptace.........akorát teda je to blbý s těma plínama, odmítal tam chodit na záchod, přestože s ním učitelky několikrát za den šly, tak se počural, třeba hned vzápětí.........tak jsme se dohodly, že mu ještě dáme čas a dávají mu plíny........no akorát dnes mi paní učitelka zapomněla říct, že mu ji sundala........naštěstí se sám vyčural venku....ani slipy pod gaťama neměl (tak mě napadá, že je docela možný, že si tu plínu sundal sám a někam zašil ~t~

no a od ledna jdu na plnej úvazek do práce, takže tam bude už i spávat.......

a ještě mě hrozně baví, jak ho ostatní maminky komentujou "ty jsi ještě takovej maličkej" "uplný miminko" a pak hledí,když se kluk sám obuje a zapne zip na bundě ~t~ tak aspoň něco,když má ty plíny....
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
:-) Dari79 31.10.2013 19:54
*Re: :-) Kaaja 1.11.2013 17:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.