| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2008

Zdravím :-)

Ahoj holky, mám takový pocit, že naposledy jsem tu byla aktivní tak před 6 lety a dnes jsem si vzpomněla :-) Možná si mě některé pamatujete, možná ne, já některé z vás jo, když tak koukám zpětně na příspěvky.. No jen jsem se chtěla připomenout, vlastně ani nevím proč. Ale je to takové zvláštní, ty vzpomínky, jak jsem seděla u pc s tím obrovským pupkem a těšila se, jak v červnu porodím. No já porodila už v březnu, krapet předčasně, dva kluky, Bartoloměje a Benedikta.. to jsem sem myslím, taky ještě psala.. Ale pak.. v našem životě nastala spousta zvratů a začal se ubírat úplně jiným směrem a na diskuze nějak přestala být nálada.. Tak asi jen ve zkratce, na to, že se kluci narodili tak brzo a jejich prognozy byly velmi špatné (hluchota, slepota..), tak jsou to prostě bojovníci :-) V březnu jim bude 6, za 14dní jdou k zápisu, ale budu žádat o odklad (rok chodíme na logopedii, mají opožděný nástup řeči, začali první slova až ve 3,5, tak to musí ještě všechno dohnat), přece jen jsem na ně zůstala nakonec sama a mít na krku dva, ne zrovna na školu zralé, prvňáky, to se mi zrovna moc nechce :) Jinak jsou naprosto zdraví, krásní, vesměs hodní :-D Prostě šestiletí puberťáci
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Zdravím :-) prstýnková+2 bojovníci 03/08 21.1.2014 20:1
*Re: Zdravím :-) Klariček+T(06/08)+N(04/13) 2.2.2014 21:40
**Re: Zdravím :-) prstýnková+2 bojovníci 03/08 7.2.2014 12:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.