| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kočárky

26.1.2014 13:41:10 rybíz

Kočárek Jané Muum

Dítě mám, kočár zatím ne~;)

Jané Muum jsem měla v záloze, kdyby se narodila holka, sice jsem byla přesvědčená, že je to kluk, ale nechtěla jsem kupovat jiný kočárek, protože KDYBY NÁHODOU, objednala bych si barvu violet, pro kluka mi ta barva přišla zvláštní.

Dneska jsem se byla na kočár a barvu podívat na živo, už mi to tak zvláštní nepřijde, naopak, normálně bych řekla, že by mu to v ní slušelo~:-D

Pro kluka jsem měla původně vybraný kočár Patron Terix, ale prostě se mi nelíbí tolik jako Muum.

A teď potřebuju radu, jestli je to dobrá, nebo špatná volba. Máte s tímhle kočárkem zkušenost?

Budu jezdit hlavně po městě, MHD, skládání do auta, procházky po okolí (po chodníku nebo po silnici), procházka po parku - vesměs upravené cesty. Na náročnější terén mám Manducu.

Ale přece jen - zvládne ten kočár třeba aspoň přejezd přes trávu? Nebo něco takového? Má nenafukovací kola.

Doma mám ještě Jané Solo - golfky, ty jsou super.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Kočárek Jané Muum rybíz 26.1.2014 13:41
*Re: Kočárek Jané Muum Lillu+B&J 26.1.2014 15:21
**Re: Kočárek Jané Muum Radus+V+J 26.1.2014 17:50

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.