| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět vedlejších dutin nosních - sinusitida

1.3.2014 18:49:19 Viki

Zánět dutin

Ahoj,
může mi někdo poradit? Už týden se léčím se zánětem dutin. Mám zánět pouze na jedné straně, začalo to tlakem v tváři (ani ne tak bolest), a bolestí zubů. Tohle se mi začalo asi týden po viroze, kdy jsem neměla rýmu, ale nejdřív jsem nemluvila a pak jsem měla velký kašel. Na ORL dr. udělal sono, potvrdil zánět dutin, dostala jsem Sinupret, kapky do nosu a ATB která beru už týden.
Předevčírem jsem byla na ORL pohotovosti kdy mi začal jít tlak až do oka a přišlo mi že se to celkově zhoršilo. Potvrdili zánět, k ATB jsem dostala Nasonex a Clarinase. Nevysmrkám celou dobu nic, rýmu nemám, nos je úplně volný. Zub ani tvář mě v současné době už nebolí vůbec, jediný problém který přetrvává je částečná necitlivost tváře....... Nebolí to, je to podobný pocit jako když vám umrtví zub a pak to postupně přichází k sobě......... Je to dost nepříjemný...... Cítím to hlavně na lícní kosti a pod okem, chvilkama mám pocit necitlivosti i oka....
Chvilku je to lepší, chvilku horší, ale cítím to pořád ale i když mám pocit necitlivosti tak obličejem hýbu normálně........ Může tahle necitlivost souviset se zánětem dutin ??? Jsem z toho tak trochu na nervy........ Díky
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Zánět dutin Viki 1.3.2014 18:49

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.