| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

8.3.2014 11:53:46 Simča, dcery *1988 a 1997

Re: Blogy, deníčky a podobné

No jo, já se cestou z porodnice stavovala na dětském, ohlásit doktorce, že jedeme domů a dát jí papíry... Muž šel dovnitř to doktorce oznámit, (já nechtěla s 4 denním miminem do čekárny) a Mudra vyšla ven se na mimi kouknout. Tak jsem se jí pro jistotu zeptala, že si myslím, že když spí, tak je vše OK, ale pro jistotu, jestli ji nemám vzudit... A doktorka proavila: "Když spí, je nesmysl ji budit. Co by za to jiné maminky daly..."

Já vím, že je to nesptavedlivý. Ale když odborníci říkají, že miminko spí V PRŮMĚRU 16 - 20 hodin denně - někdo ten průměr přece musí zvyšovat, ne? Moje děti to odespaly za všechny v okolí (přes den spaly 2x denně do 2,5 a po obědě do 6).
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Re: Blogy, deníčky a podobné Nisa 8.3.2014 10:20
*Re: Blogy, deníčky a podobné Nisa 8.3.2014 10:24
**Re: Blogy, deníčky a podobné Káťa,2 kluci 8.3.2014 11:39
***Re: Blogy, deníčky a podobné Simča, dcery *1988 a 1997 8.3.2014 11:53

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.