| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy nervové soustavy

3.4.2014 10:31:03 JIPO7

Opěrkový syndrom

Před třemi roky jsem měla úraz v autobuse MHD. Při prudkém zabrždění autobusu, kdy autobus stál na místě, já jsem setrvačností letěla dopředu, hlavou narazila do tyče, měla jsem veliký hematom, nemohla jsem pohybovat hlavou, nosila jsem límec...atd. Od té doby mám neustále problémy, které se spíš horší, vyšetření jsou negativní. Dostal se mi do rukou článek o Opěrkovém syndromu a mám popisované problémy skoro všechny. Jsem z toho již na nervy, užívám různé klidnící prášky....Chodím na neurologii, mám pooperační epilepsii a ani na CT, mg rezonanci a EEG není nic, co by odůvodňovalo mé problémy. Už si ani nestěžuji, ale co jsem si za ty tři roky užila....vím že jsou na tom lidé hůř, tohle není akutní, ale trvá to už tak dlouho.... Na neurologii mi řekli že o něčem takovém nic neví....tak bych se ráda zeptala, kam se mohu obrátit se svými problémy, protože mi svitla naděje po přečtení článku. Děkuji
J.Pokorná
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Opěrkový syndrom JIPO7 3.4.2014 10:31
*Re: Opěrkový syndrom Líza 3.4.2014 10:33
*Re: Opěrkový syndrom vlad. 3.4.2014 11:9
*Re: Opěrkový syndrom Pam-pela 3.4.2014 18:13

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.