| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vybavení pro děti - ostatní

12.6.2014 9:11:16 terapeutka

Dětský postřikovač na zahradu

Netušíte někdo, kde bych mohla sehnat takovou tu kytku (berušku, motýla...cokoliv), která se napojí na hadici, zapíchne do země a pak se to po puštění vody pomalu otáčí a rozstřikuje jemný poprašek vody do okolí (aby pod tím mohly pobíhat děti a blbnout)??? Loni jsem to viděla na nějakých slevových servrech, ale letos to nemůžu najít ani v žádných e-shopech. Popravdě ani nevím, jak se to oficiálně jmenuje, zkoušela jsem hledat rozstřikovač, rozprašovač, ostřikovač, rosič, rosítko..., ale vždy mi to najde jen nějaké zahradnické náčiní nebo věci do auta...

Máme sice klouzačku, na kterou se dá napojit hadice a taky z toho stříká voda, ale ten proud je hodně silný - je zbytečně velká spotřeba vody (pokd to pustím méně, tak to jen stéká)
Takže ta blbinka, která to stříká kolem vodu jen jemně nebo spíše rosí, by byla ideální.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Dětský postřikovač na zahradu terapeutka 12.6.2014 9:11
*Re: Dětský postřikovač na zahradu ...neviditelná... 12.6.2014 9:15
*Re: Dětský postřikovač na zahradu radka 12.6.2014 9:42
*Re: Dětský postřikovač na zahradu Jachtarka 12.6.2014 11:15
*Re: Dětský postřikovač na zahradu rascal-ka 12.6.2014 13:10
*Re: Dětský postřikovač na zahradu Klarisanek 12.6.2014 15:41
**Re: Dětský postřikovač na zahradu Saamajna 11.8.2014 22:50
*Re: Dětský postřikovač na zahradu Marika Letní 12.6.2014 15:44

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.