| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenská cukrovka

21.11.2014 13:38:56 Edimaxik 10+II

Těhotenská cukrovka

Ahojky, nedá mi to se nepodělit o nově nabytu zkušenost z OGTT. Včera jsem absolvovala a z výsledků jsem víc než mimo. Tak jsem ráno naklusala na OGTT, 10 hodin jsem nejedla, napila jsem se jen trochu vody z vodovodu, ale jsem hodně nachlazená, takže jsem si vycucala Septisan-neobsahuje vůbec cukr...Hodnota na glukometru byla 4,8 (byla jsem první, takže odchylka by měla být minimální), takže jsem vypila ten fujtajbl a odběry po hodině i dvou jsem absolvovala celkem v pohodě. Jaké bylo ale mé zděšení, když jsem si dnes volala na výsledky. Tak na lačno ze žíly mi naměřili 6,8 (že by chyba laboratoře nebo glukometru????), po hodině hodnoty 4,3 a po dvou hodnota 6,9....tak a teď mi to prosím někdo vysvětlete, protože asi jsem úplně mimo, ale ty výsledky mi přijdou víc než divné...Takže jsem odeslána na diabetologii:-) Jinak jsem momentálně 26+5. Malá odpovídá velikostí i váhou naprosto přesně...
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Těhotenská cukrovka Edimaxik 10+II 21.11.2014 13:38
*Re: A zase ta těhotenská cukrovka ...neviditelná... 21.11.2014 14:24
**Re: A zase ta těhotenská cukrovka Edimaxik 10+II 21.11.2014 14:33
***Re: A zase ta těhotenská cukrovka ...neviditelná... 21.11.2014 15:3
****Re: A zase ta těhotenská cukrovk... M a 1 23.11.2014 0:31

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.