| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

5.1.2015 11:10:19 Fren

Re: Vířivka?

Můj blízký příbuzný má něco v menším a strášně se divil,že si to taky nepořídíme,vždyt to stojí jenom 1500,-~t~Jsem se mu musela hodně smát,on je totiž hodně pracovitý člověk i jeho žena,nemají s ničím problém,od rána o víkendu poletují jak včelky,furt něco dělají,neexisuje,že by si dali relax v posteli jako my třeba.A tak když jsem mu řekla,že nikoli peníze,ale ta údržba by nás nebavila,tak se velmi podivil-jaká údržba,vždyt to jen nafoukneš,pak zas sfoukneš a uklidíš.
On už jaksi nevidí jako opruz to,co tam vidíme my:že to před sfouknutím musíš: vyčistit,vysušit a prostě vůbec každá bebecha,pokud má být její používání příjemné,tak vyžaduje tvůj čas a jakési opečovávání.
To nemluvím o tom,když se do výřivky/bazenu chodí,tak se tam tahá tráva a binec vůbec,hmyz na hladině,takže pak je dobré zakoupit vysavač,chodit ze sítkou no na to bych se já osobně vykašlala,si radši zajdu s igelitkou do bublin jednou za čas,když se mi chce a zase s ní pěkně středem odejdu.Aniž bych si s něčím dělala hlavu a než prokoupu 20 táců,to už se budu stejně dívat na kytky zespoda.~;)

Taky je dobré zohlednit náklady - než ohřeješ m3 vody,potom tam tu teplotu udržovat nebo pokaždé vytápět od nuly,hm.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Vířivka? Lotosový květ 5.1.2015 1:1
*Re: Vířivka? DaVinci 5.1.2015 8:35
*Re: Vířivka? Fren 5.1.2015 11:10
*Re: Vířivka? venna 2.2.2016 11:35

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.