| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Pes

14.1.2015 18:56:10 elabela

Re: Je možná medikace pro psa neurotika?

Je mi jasné, že to, co píšu, zabere hodně času. Ale jinak to nejde. Není žádný jednoduchý, rychlý a spolehlivý způsob. Prostě to bude trvat.

Chápu, že vás má přes přečtené, ale no tak... Přece ho dokážete obalamutit, ne? Př. večer sedí celá rodina u televize. Reklama. Všichni vstanou, jde se do předsíně, bundu z věšáku, klíče - a otevřu dveře vyjdu ven a hned se zase vrátím. Žádná křeč, prostě jenom jdete ven a zase zpět. Během reklamu to stihnete:) Nebo než vychladne polívka... To samé se záchodem. Pokud celý víkend budeš na záchod chodit 10 za hodinu, on si zvykne. Evidentně neumí s tou situací pracovat, nebo si něco vynucuje - to je jedno. Já páníček-člověk jsem divné stvoření a na záchodě pro mě za mně (pro psa za psa:) budu třeba spát. Cílem je, aby pes vaši aktivitu neřešil, maximálně čekal, jestli nepřijde pozvání a jednou ho při tom oblékání vezmeš ven sebou. Vždy se vrátit dřív, než začne vyvádět (takže nejdřív klidně jen otevřít dveře...). Vím, že jsi psala, že jste tento postup zkoušeli, ale nic jiného, než mu srozumitelně vysvětlit, že být sám je normální a vlastně docela fajn, nebude fungovat. Nemůžeš mu zakázat něco dělat, když u toho nejsi. Hlavně nekupuj nějaké protištěkací obojky - to je cesta, jak ze psa vyrobit počůrávající se trosku - spíná např. i když pes chrápe...

A ještě k unavení (promiň za dlouhý příspěvky)
30 km na kole unaví svaly (a u opravdu aktivního psa ani to ne:), potřebujete mu unavit hlavu, aby nevymýšlel hovadiny.
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Je možná medikace pro psa neurotika? Kalali 12.1.2015 19:54
*Re: Je možná medikace pro psa neurotik... breburda71 12.1.2015 20:10
**Re: Je možná medikace pro psa neurot... Kalali 12.1.2015 20:26
***Re: Je možná medikace pro psa neur... nordica 12.1.2015 20:45
***Re: Je možná medikace pro psa neur... Sio 12.1.2015 20:46
*Re: Je možná medikace pro psa neurotik... Kreaty 12.1.2015 21:18
*Re: Je možná medikace pro psa neurotik... Jana, Terezka 5/03, Miška 1/06 13.1.2015 8:34
*Re: Je možná medikace pro psa neurotik... ...neviditelná... 13.1.2015 17:27
*Re: Je možná medikace pro psa neurotik... elabela 13.1.2015 18:35
**Re: Je možná medikace pro psa neurot... Kalali 14.1.2015 8:35
***Re: Je možná medikace pro psa neur... elabela 14.1.2015 18:56
****Re: Je možná medikace pro psa ne... elabela 14.1.2015 19:1

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.