| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Anglická školka

20.2.2015 17:19:20 cyann

Re: Bilingvní MŠ a ZŠ Angel, Praha Modřany

Mám tam syna ve třetí třídě. Jsem se školou dost spokojená, i když máme jiné problémy - u syna se projevila dyslexie a dysortografie a má trochu problém jejich tempo stíhat, musíme se doma hodně připravovat. Ale pozitiva té bilingvní třídy převažují, takže to nějak zvládáme. Líbí se mi tam celkově atmosféra - jak spolupráce s rodiči, která je nadstandardní, tak atmosféra ve třídě a přístup paní učitelky. Angličtina je skvělá, i ostatní předměty jsou dobré, vyhovuje nám program Začít spolu, který tam (částečně) mají. Děti se naučí dost, přitom i ty pomalejší (jako ten můj) to s podporou paní učitelky a asistentky dávají. Takže za mě super, zvlášť pokud máte snaživé a šikovné dítě. To moje není asi tak úplně studijní typ, dala jsem ho tam proto, že je možné, že budeme žít v zahraničí, tak aby nebyl úplně ztracený.
Co se týče přijímaček, tak před třemi lety to bylo celkem v pohodě, syn se tedy dostal až dodatečně, což mě nijak nepřekvapilo - spíš mě překvapilo, že ho vzali ačkoliv jsem nikam nevolala a nevyptávala a netlačila, sami se mi ozvali, že je další na řadě a jestli máme zájem. Do jejich školky nechodil. Teď už je to ale docela maso, otevřeli jednu třídu navíc a stejně je celkem velký převis - tuším, že brali každého třetího či tak něco. Ale za zkoušku to stojí. Pohovor mi nijak potupný nepřišel, snad jen, že vlastně chtějí zjistit, jestli člověk bude ochoten a schopen platit. Což je pochopitelné, protože kdyby víc rodičů náhle nemohlo nebo nechtělo platit "školné", tak se jim to celé rozpadne, protože oni ty děti v podstatě nemůžou vyhodit. Cena mi ale přijde v pohodě, vzhledem k tomu, že se neplatí nic moc navíc.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Bilingvní MŠ a ZŠ Angel - Praha (Modřany... P.. 20.2.2015 12:14
*Re: Bilingvní MŠ a ZŠ Angel, Praha Mod... takyjedna 20.2.2015 13:58
**Re: Bilingvní MŠ a ZŠ Angel, Praha M... P.. 20.2.2015 15:46
***Re: Bilingvní MŠ a ZŠ Angel, Praha... takyjedna 20.2.2015 17:41
****Re: Bilingvní MŠ a ZŠ Angel, Pra... Alena 20.2.2015 19:40
*Re: Bilingvní MŠ a ZŠ Angel, Praha Mod... cyann 20.2.2015 17:19
*Re: Bilingvní MŠ a ZŠ Angel, Praha Mod... Anča123 20.2.2015 22:20
*Re: Bilingvní MŠ a ZŠ Angel - Praha (M... Dora G. 22.2.2015 13:36

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.