| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : květen 2015

31.3.2015 11:24:06 Sisinka +3 kluci

Re: Vítáme novou maminku

Ahoooooojj!!!

to jsem tu zas strašně dlouho nebyla ale bohužel daně daně daně mě zavalily a včera jsem dodělala poslední přiznání :o) Pupík to naštěstí všechno zvládnul v pohodě a v dubnu plánuju už jenom odpočívat.....to mu dlužim :o)

Koukám že vám všem se daří dobře tak to je super. Mě zbývá poslední měsíc a musím říct že poslední týden už pociťuju že je to náročnější, jsem víc unavená, při chození už to není moc příjemné, různě to píchá pobolívá a tak, takže se tak šourám..

Při poslední kontrole byl pupík hezky hlavou dolů, tak doufám že už tak vydrží. Všichni už se na něj moc těšíme, já oba předchozí porody měla v termínu +-2 dny, tak uvidíme jestli to tak bude i tentokrát. Kluci rádi pozorujou jak se mi vlní břicho, říkají kde má asi pupík zadek, nohy a tak. Je to moc hezký..

Holky držte se a užívejte si vaše drobečky
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
ráda se přidám do diskuze Terka-Nicolka06-Vojtíšek08 24.3.2015 11:8
*Vítáme novou maminku Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 25.3.2015 9:21
**Re: Vítáme novou maminku Pausa 30.3.2015 14:34
***Re: Vítáme novou maminku Sisinka +3 kluci 31.3.2015 11:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.