| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2012

3.5.2015 14:53:50 mochito

Re: Ahoj

tussi, s prací, to je fakt těžký, když bys tam byla nezastupitelná, ale zase onemocnět může přece každej, nejen děti nebo máma od dětí, ale i ta síla, kterou přijmou místo tebe. A jak to budou dělat pak?

Koukám, že taky nemáš rodinné konstalace ideální~d~
Sprostá slova naše Simča bohužel nyní zrovna začala obdivovat, učí jí to Ondra. Onehdá tady pořvávala: Hovno...ale asi chce být zajímavá před ním, když jsem s ní sama, tak to nedělá. To je vůbec taková hodná. Ale to soupeření o pozornost je strašný.
Moje máma je samorost, a je to umocněný věkem a tím, jak je dlouho sama, všechno po svým, žádná domluva a kompromisy, všechno dělá nejlíp, její názory jsou takový předpotopní- třeba, že chlap je vizitka ženy apod. perly ...no jo, uvidíme, nějak bude, zalepím si hubu vteřiňákem.~:-D

Dnes jsme zaznamenali dílčí úspěch na nočníku! Zdá se, že je to lepší než záchod. Ona taky potvora zadržuje nebo co, chodí po 4 dnech třeba a pak jí to bolí, takže trápení na entou. Já pak nevím, co dělat, jestli jí nutit na nočník a ona bude zadržovat, nebo bude zadržovat stejně a ještě to bude v kalhotách nebo v pleně. Dokud byla ale jen na plenách, tak taky nekakala denně, tak nevím.
No a v kalhotkách i v pleně jí to už celkem vadí, ale prostě přijde až po vykonání, že jí mám převlíct. Vysvětlování, úplatky, nátlak i zlobení se na ní jsou k ničemu.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Ahoj mochito 27.4.2015 7:55
*Re: Ahoj Albar 29.4.2015 12:20
**Re: Ahoj mochito 29.4.2015 18:18
***Re: Ahoj tussi 30.4.2015 11:18
****Re: Ahoj tussi 30.4.2015 12:40
*****Re: Ahoj mochito 30.4.2015 18:17
******Re: Ahoj tussi 30.4.2015 20:20
*******Re: Ahoj tussi 1.5.2015 7:15
********Re: Ahoj tussi 1.5.2015 7:27
*********Re: Ahoj mochito 3.5.2015 14:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.