| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : květen 2015

10.5.2015 16:07:23 Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15

Ondrášek na světě

Ahooojky holky!!!
Tak už i já mám svůj poklad na světě. A jsme doma z porodky.

Ondrášek se narodil ve středu 6.5.2015 v 6h a měl neuvěřitelných 4220 g a 51 cm
Ufffff nemám slov. Porod rychlovka jako blázen. Ještě v pondělí mi udělala Hamiltna, aby mi to urychlila, protože jsem už byla na 2 prsty otevřená. Chtěla jsem, aby se narodil 5.5.protože to jsme měli s manželem 10 výročí od svatby. Tak by to byl krásný datum.

Takže Ondrášek to tedy nestihl o pár hodin no...škoda.

Ale chci vám říct, že porod jeden fičák.
Ve 3.30 mě něco vzbudilo.....a tak nějak už jsem nemohla zabrat...fakt to bylo nenápadné....takové menstruační bolesti. Pohoda. No jenže už byli po 3 min. Během 15 min už byli silnější.....a já potřebovala děsně na velkou. Tak jsem se začala vyprazdnovat a taky jsem usoudila, že to je tady. Ze záchoda jsem se zvedla, že se utřu a šup....rupla voda, to bylo 4.20h .To jsem taky ještě nezažila...ten proud. Až jsem se smála. Hned budím manžela, že je to tady. Ten celkem v klídku, že máme čas. Začal se holit a pomalu řešit dceru, kdo že nám ji přijde pohlídat. No kliďas hadr.

Po rupnutí vody to už byl fičák...už ty kontrakce silný jak prase....že jsem se obléct nemohla...

Hned jsme vyrazili....příjem v porodce 5.15. ...otevřená na 8 cm.....bez klistýru hned na sál.
a v 6h Ondrášek na světě. ~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~~z~

Ale bolest nehorázná....křížové bolesti....prostě jsem myslela, že mám dělovou kouli mezi nohama. Uf jen co se hlava prodrala ven. Tak tělíčko vyklouzlo a byl klid. A já tak šťastná, že to mám za sebou.~g~~g~~g~

Hyneček ~x~
A ted k tobě Sisinko...velká gratulaceeee.......a ke krásnému datu narození. juchuchu

Těšíme se na další miminečka....~:-D
Rychlé porody....
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Ondrášek na světě Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 10.5.2015 16:7
*Gratuluji!!! Pausa 11.5.2015 20:51
**Re: Gratuluji!!! Sisinka +3 kluci 18.5.2015 23:44
*Re: Ondrášek na světě Sisinka +3 kluci 18.5.2015 23:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.