| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Zamlklé těhotenství

2.9.2015 11:47:27 BeRuSkA07

Psychika po revizi dutiny děložní po zamlkém těhotenství

Dobrý den,

vůbec nevím,jak začít psát o tom, co se mi stalo.
Kdo mě tu zná, ví, že jsem se s manželem snažila o miminko, měla jsem celkem 13 cyklů než se to miminko povedlo.
Jenže mi zjistili v ukončeném 9. týdnu, že miminko nemá srdíčko. Byla jsem za pět dní na dalším ultrazvuku, ale srdíčko nebylo a miminko v děloze nebylo najednou skoro vidět, doktorka je nemohla najít a když je našla, vypadalo, že není v celku, jakoby se ve mě rozpadalo. Ač mi to velmi citlivě oznámila a domluvila mi revizi, stejně sem to obrečela a brečím pořád. Vím, že miminku nešlo pomoci,bylo ve mě mrtvé tak týden až dva, protože před těmi pěti dny na té kontrole před tou poslední mělo 6 mm a doktorka říkala, že vypadá tak o týden a půl mladší a já už pár dní necítila napjatá prsa a cítila jsem se divně, jako netěhotně, myslela jsem si, že mi těhotenské příznaky už ustupují a bude mi líp. Ale bylo to jinak :-(.
Vůbec nevím, jak se s tím srovnat, jak najít sílu jít dál a zapomenout nebo to potlačit někam hodně daleko do podvědomí a zahrabat to tam.
Tak ráda bych začala zase s jogou, která mě moc bavila a věřím, že bych se díky ní z toho líp dostávala, ale jsem týden po revizi a co jsem četla, tak teď šest týdnu cvičit nesmím a musím dodržet šestinedělí. Což je hrozné,mám pocit že se utrápím, pokud budu jen sedět doma.
Máte nějaké rady, jak jste se s tím srovnaly v těch prvních dnech, týdnech?
A co jídelníček, co jste jedly, abyste tělu dodaly živiny pro regeneraci?
A co vitamíny? doktorka mi říkala, že mám brát dál kyselinu listovou a pít kontryhelový čaj. Před otěhotněním jsem dlouho brala pupalku a taky vitamín B a zinek a selen. Můžu to teď brát, neuškodí mi třeba ta pupalka?

A co krvácení a bolesti, jak dlouho jste je měly od revize?
Já pořád špiním hnědou zaschlou krev a jdou ze mě sem tam zaschlé cucky krve, doktorce jsem to volala a říkala, že pokud hodně nekrvácím a nepadají ze mě sražené kusy krve, že je to v pořádku, že toto je tím, že se to tam nahromadí a pak jak vstanu třeba, že to prostě vyjede.
Jsem týden po revizi a břicho mě pořád bolí, ale vystačím si už jen s homeopatikama,maximálně jsem si předvčerejškem dala 1 ibalgin.
Je to v pořádku?
Díky moc za rady :-(
Odpovědět
Průběh diskuze (19 názorů)
Téma: Psychika po revizi dutiny děložní po zam... BeRuSkA07 2.9.2015 11:47
*Re: Psychika po revizi dutiny děložní ... Monika 2.9.2015 12:1
*Re: Psychika po revizi dutiny děložní ... *Owls* 2.9.2015 12:2
**Re: Psychika po revizi dutiny děložn... ...neviditelná... 2.9.2015 20:42
*Re: Psychika po revizi dutiny děložní ... Simča, dcery *1988 a 1997 2.9.2015 12:25
**Re: Psychika po revizi dutiny děložn... ...neviditelná... 2.9.2015 20:52
*Re: Psychika po revizi dutiny děložní ... ...neviditelná... 2.9.2015 12:26
**Re: Psychika po revizi dutiny děložn... BeRuSkA07 2.9.2015 13:14
***Re: Psychika po revizi dutiny dělo... Ráchel, 3 děti 2.9.2015 14:54
**Re: Psychika po revizi dutiny děložn... Ráchel, 3 děti 2.9.2015 14:51
*Re: Psychika po revizi dutiny děložní ... Ráchel, 3 děti 2.9.2015 14:50
*Přejde to, ale za dlouho Blanimour 2.9.2015 17:44
*Re: Psychika po revizi dutiny děložní ... Kafe 2.9.2015 18:2
*Všechno špatné je k něčemu dobré Ludi 2.9.2015 18:58
*Re: Psychika po revizi dutiny děložní ... ...neviditelná... 2.9.2015 20:40
**Re: Psychika po revizi dutiny děložn... BeRuSkA07 3.9.2015 8:43
***Re: Psychika po revizi dutiny dělo... Barbs 3.9.2015 10:2
***Re: Psychika po revizi dutiny dělo... Monika 3.9.2015 21:39
*Re: Psychika po revizi dutiny děložní ... Blanka, syn 7.9.2015 15:40

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.