| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Pes equinovarus

15.10.2015 7:29:12 Martina123

Re: Jánské lázně

Ahoj Markét, já jsem byla v JL s Terezkou v červenci. Byla jsem tam s ní teda jen tři týdny, protože jsem neměla víc dovolené. Pokud s dítětem jedeš jako doprovod, tak asi budete jako my v 2. patře, kde jsou i skoro všechny procedury (kromě asi 2, které jsou v pátém patře). Ten první týden jsem tam chodila s Terezkou po procedurách, ale na některých ani rodiče nechtějí (ergoterapie apod.) a od druhého týdne stejně Terezka už všude chodila sama a já vždy jen čekala na pokoji. Jinak si myslím, že jestli Tomášek je kamarádský, tak si tam na patře najde děti, se kterýma si bude hrát klidně přímo na tom patře, je tam takový plácek, kde si Terezka s holkami odpoledne a večer hrála. Za mne hlavně si vzít asi něco pro zabavení, musím říct, že mi to tam bylo docela dlouhé a to jsme tam jely v létě, že jsme chodily po výletech (Sněžka, Černá Hora apod.). Byla jsem teda autem, takže jsem si jezdila do Trutnova nakoupit..
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Jánské lázně marketa80 28.9.2015 20:4
*Re: Jánské lázně Sara33(Eliška 07, Petr 09) 13.10.2015 20:7
**Re: Jánské lázně Martina123 15.10.2015 7:29
***Re: Jánské lázně marketa80 16.10.2015 8:10

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.