| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Šití a pletení

3.12.2015 20:03:51 Kopřiva Dvoudomá

Příze na kvalitní svetr

Milé pletařky,

dostala jsem velkorysou nabídku od jedné paní, že mi (jako protislužbu za cosi, co mi trvalo všeho všudy dvě hodiny) uplete svetr. Plete krásné, copánkové, prostě paráda, akorát všecko z českého akrylu, protože má poněkud hluboko do kapsy. A z akrylu já nechci, když už to bude špičková ruční práce, tak ať už to je taky z adekvátního matroše.

Tak jsem ehm tak trošku zalhala, že mi doma leží příze a že bych jí to donesla, aby mi svetr upletla z toho. Že je to kvalitní vlna a že já na pletení nemám čas. Ona to pochopila tak, že jí chci ušetřit peníze za přízi ~f~ a souhlasila. No a já teď musím něco donést, že.

V přízích se věru moc neorientuju. Chtěla bych kvalitní nekousavou vlnu, třeba merino. Nemusí stát majlant, ale nemusí to být ani z těch levných (když budu mít upletení zadarmo). Doporučily byste mi prosím? Určitě tedy jednobarevnou a ne úplně slabou, přestavuju si vypasovaný copánkový svetr do véčka u krku, ale aby taky zahřál.

Doporučily byste mi něco, co se dá koupit po netu? Díky ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Příze na kvalitní svetr Kopřiva Dvoudomá 3.12.2015 20:3
*Re: Jakou přízi na kvalitní svetr? blka 3.12.2015 20:42
**Re: Jakou přízi na kvalitní svetr? Toola 4.12.2015 9:44
*Re: Jakou přízi na kvalitní svetr? Scarlett O´Hara 3.12.2015 21:2
*Re: Jakou přízi na kvalitní svetr? withep 3.12.2015 21:3
**Re: Jakou přízi na kvalitní svetr? Lefff 3.12.2015 21:28
*Re: Jakou přízi na kvalitní svetr? Sopka 4.12.2015 11:41
**Re: Jakou přízi na kvalitní svetr? Sopka 4.12.2015 11:43
***Re: Jakou přízi na kvalitní svetr? Pole levandulové 4.12.2015 11:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.