| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Stavba a rekonstrukce

22.3.2016 2:16:27 Mariana +2

Re: francouzské okno trojsklo

Tak v tom případě, nezlob se, tomu stavbyvedoucí bohužel moc nerozumí. Poraď se raději s odborníky, co to umí dělat.

Nejde ani tak o dvoj nebo trojsklo, ale hlavně o kování. Při méně kvalitním/levném kováním bude dělat problémy i "lehké" křídlo.
V dnešní době se dělají i otvírací fakt obrovská (tudíž i těžká) křídla, ale musí mít samozřejmě tomu odpovídající kování.

Máme 3sklo, posuvné a sklopné křídlo šířky 1.2m, výška něco přes 2m. Mám prosklené celé stěny, neposuvné části jsou o šířce 2.5-3m. Sklo mám samozřejmě všude stejné.
Je tam nějaké špičkové kování Siegenia-aubi, prý snad nejlepší na trhu. To kování je samo jaksi zpřevodované, že vyjíždí dopředu a pak ho jen lehce posunu do strany.

A je fakt skvělé, mám je už 4 roky a zatím perfektně sedí/jezdi.

A navíc jsem se dívala že od té doby co jsem to řešila, už se zase dělají vychytanější věci.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Francouzské okno s trojsklem Lexi. 21.3.2016 22:0
*Re: francouzské okno trojsklo x x 21.3.2016 22:26
**Re: francouzské okno trojsklo EvaMarie 21.3.2016 22:31
**Re: francouzské okno trojsklo Puma 21.3.2016 22:38
*Re: francouzské okno trojsklo Mariana +2 22.3.2016 2:16
*Re: francouzské okno trojsklo ...neviditelná... 22.3.2016 10:34

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.