| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2005

5.7.2017 14:04:35 Naxii M05+ K08 + J16

Re: Ahoj holky

Ahooooooooj, je to mám radost, že to tady zase dýchá :D

Vici veliká gratulace ♥, porod teda bomba a musím říct, že mne každý strašil, že to bude jako poprvé, když je to po takové době a prd :D od první bolesti byl do dvou hodin na světě. Nestihli jsme si to ani pořádně užít :D


Broni, gratulujeme moc.

Matěj se nedostal, nedostal se nikdo z jejich třídy a tak je Matěj rád, že zůstávají spolu. Myslím že bylo asi cca 270 uchazečů na obou školách a byl cca na pozici 190... i tak jsem ráda, že si to zkusil a ví co ho čeká v devítce :D

Rodina nějak utichla celkově, teď jsem koukala že frčí koník a mimino... já na to naštěstí nemám čas, chodím do práce dvakrát týdně a od září ještě do prváku na zdrávku :)

Jinak teda hodně řešíme exmanžela, ten je teď tak trochu mimo, neplatí a děti si nebere, pak se tu z ničeho nic zjeví a chce je.. nooo čekáme na soud... ~o~

..... takže tak ve skratce od nás :)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Ahoj holky Broňule+Denda05 18.5.2017 19:22
*Re: Ahoj holky vicinka 23.6.2017 14:50
**Re: Ahoj holky Margaret 29.6.2017 13:3
***Re: Ahoj holky Naxii M05+ K08 + J16 5.7.2017 14:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.