| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Zahraniční politika a události

3.4.2019 19:40:37 Tizi

Hlasování v europarlamentu

V květnu budou volby do parlamentu EU, tak se snažím více sledovat, jak kteří poslanci hlasují. Všímám si, že politici ve vedení nějakých stran často prezentují nějaký názor, ale jejich poslanci v EU hlasuji úplně naopak - vidím to u Babiše a ANO, ale nejenom u nich. Syn si našel stránky s přehledem, jak kdo hlasoval pro cenzuru Internetu (ony články 11 a 13), ale ty se týkají pouze toho tématu.

Zajímaly by mě mnohé další, ale mám problém hlasování našich poslanců dohledat. Stránky EU parlamentu sice dokumenty publikují, ale mají je řazené podle dat, nikoliv témat, a jsou to 400 stránkové dokumenty ve francouzštině, prostě nereálné něco jednoduše dohledat. Nemáte někdo tip? Přehledný výčet jak kdo nedávno hlasoval o právech Afričanů v Evropě jsem našla jenom na (tady vysmívaném) Aeronetu. Jak se rozhodujete vy, koho volit do parlamentu EU? Je pro vás důležité, jak poslanci v minulosti hlasovali?
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Hlasování v europarlamentu Tizi 3.4.2019 19:40
*Re: hlasování v europarlamentu januska.1 3.4.2019 20:3
**Re: hlasování v europarlamentu januska.1 3.4.2019 20:9
***Re: hlasování v europarlamentu Tizi 3.4.2019 20:36
*Re: hlasování v europarlamentu Filip Tesař 4.4.2019 8:20
**Re: hlasování v europarlamentu Tizi 4.4.2019 21:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.