? I když ve vyšších horách, kde se víc chodí z kopce do kopce, asi jo... Na terén s častějšíma rovinkama ale myslím, že jsou běžky, na kterých se člověk sklouzne, lepší...Ale to je jen laický subjektivní pohled...
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.