| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Fotoaparáty a fotografie

Re: počet pixelů v digitální fotografii

nechávala jsem si dělat pouzdro na mobil s vlastní fotkou... na první pohled krásný, ovšem o 2 týdny později už podstatně méně - hodně se to ošoupalo, pak vypadl magnet ze zavírání, prostě bída... jsem ale laxní, takže jsem asi rok nosila ošoupané pouzdro, bez zavírání, než jsem si koupila jiné... později jsme objednali dceři s původním potiskem, ten drží pěkně, ale magnet jí vypadl taky ~d~ (naštěstí to nijak zvlášť nevadí, základní požadavky splňuje, mobil v něm drží pěkně, je chráněný dobře)
brala jsem tady (takže spíš varování než doporučení): https://www.etuo.cz/xiaomi-redmi-note-7-kryt-na-mobil-s-vlastnim-motivem-wallet-book-bila.html
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Počet pixelů v digitální fotografii Lexi. 9.12.2021 21:5
*Re: počet pixelů v digitální fotografi... Cimbur 9.12.2021 21:50
**Re: počet pixelů v digitální fotogra... Lexi. 9.12.2021 22:3
***Re: počet pixelů v digitální fotog... Gertruda 10.12.2021 5:18
***Re: počet pixelů v digitální fotog... Cimbur 10.12.2021 13:30
*Re: počet pixelů v digitální fotografi... Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 10.12.2021 7:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.