| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Morče

14.9.2022 11:22:55 Janinka a dvě princezny

Re: Zvláštní chování morčete-holky

potvrzuji, pokud máš opravdu jistotu, že jsou to dvě holky tak je tohle normální. Taky máme dvě, jedna je dokonce fyzicky trošku větší, vyžranější a mívá "svoje dny", kdy je na tu druhou skoro zlá. Třeba přešlapuje zadníma nohama sem a tam a u toho vrní (vypadá jak malý sumo ~b~) jako by jí chtěla vynadat, jídlo zásadně bere do huby ta první, když jim jdu dát z ruky ta menší vždy počká než aby si první vzala.
Jinak přeji také mnoho pěkných let s morčátky, já těm našim neskrývaně závidím, rozmazlujeme je až hrůza, mají dvojité bydlení, ložnici s hamaky na spaní, ve které když chrní jsou k sežrání a hned bych si to s nima vyměnila
naše jsou podle kamarádů mých dětí opravdu hodňoučké, naučila jsem si je i stříhat drápky doma, nikdy nekousnou, když se jim jo něco nelíbí tak nadávají nebo do mě strčí čumákem ~s~
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Zvláštní chování morčete - dvě samice Marie-Ellena 14.9.2022 8:57
*Re: Zvláštní chování morčete-holky Matušová 14.9.2022 11:3
*Re: Zvláštní chování morčete-holky Janinka a dvě princezny 14.9.2022 11:22
*Re: Zvláštní chování morčete-holky Marika Letní 14.9.2022 11:47
*Re: Zvláštní chování morčete-holky Marie-Ellena 14.9.2022 15:5
*Re: Zvláštní chování morčete-holky Ropucha + 2 14.9.2022 22:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.