| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Epilace a depilace

25.9.2022 17:37:30 terapeutka

Re: Tipy na dobrý epilátor.

mám tenhle
https://www.braun.cz/cs-cz/female-hair-removal/epilators/silk-epil-9/silk-epil-9-sensosmart-epilator-9-890
vyhovuje mi u toho v balení i ten holící nástavec (třeba na třísla - ty si fakt nevyškubu) a taky je šikovné to malé holítko na baterky (třeba na chloupky na tváři nebo na doladění spodku).
Samotný epilátor funguje bez chybičky, ze začátku to samozřejmě trochu bolí, mě hlavně zepředu na holeních, ale po pár použitích si člověk zvykne a vzhledem k použití sotva 1x ze měsíc se to dá vydržet. Nejdřív jsem ho používala "namokro" ve sprše, nakonec jsem ale zjistila, že mi to více vyhovuje "nasucho". Baterka drží i po dvou letech úplně v pohodě.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Epilátor Sisisasa 25.9.2022 17:18
*Re: Tipy na dobrý epilátor. terapeutka 25.9.2022 17:37
**Re: Tipy na dobrý epilátor. Sisisasa 26.9.2022 21:31
*Re: Tipy na dobrý epilátor. klikli 25.9.2022 18:15
*Re: Tipy na dobrý epilátor. Fern 26.9.2022 0:29

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.