| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - ostatní

31.5.2023 15:51:52 Gigi

Re: Zapomenuté pozemky - lhůta jen do konce roku 2023

Děkuji za připomenutí, podle Tvého prvního příspěvku před asi dvěma lety jsem se o tom dozvěděla, zkontrolovala v katastru rodinná jména a letos jsme podali návrh na dodatečné dědické řízení. ~R^
Někdy minulý týden přišlo vyrozumění, že to zařadili k projednání, takže pole nepropadne. I když žijeme daleko jinde, uložené peníze v kousku pole se hodí.
Ale teda bylo to hledání, když dotyčná majitelka umřela v roce 1933, z 10 dětí nežije už nikdo a mám jen vyprávění tety typu "nejstarší vnučka +babi majitelky+ se po svatbě jmenovala Raisová a její dcera si vzala kominíka někde na Jičínsku" ~t~ chtěla jsem minimalizovat riziko dodatečného hledání informací a prošvihnutí lhůty, tak jsme dali všechna vodítka. Notářka to ocenila, i když je velká část psaná tímto stylem, přispěje to k rychlému vyřízení.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Zapomenuté pozemky - lhůta jen do konce ... 77kraska 30.5.2023 12:33
*Re: Zapomenuté pozemky - lhůta jen do ... 77kraska 30.5.2023 12:36
*Re: Zapomenuté pozemky - lhůta jen do ... La Pepa 30.5.2023 19:36
**Re: Zapomenuté pozemky - lhůta jen d... 77kraska 30.5.2023 20:35
*Re: Zapomenuté pozemky - lhůta jen do ... Gigi 31.5.2023 15:51
*Re: Zapomenuté pozemky - lhůta jen do ... Martina, 3 synové 1.6.2023 12:27
**Re: Zapomenuté pozemky - lhůta jen d... 77kraska 1.6.2023 12:34

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.