| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

7.7.2024 8:03:21 Alanis

Líčení podruhé

A jéje. Že mě to překvapuje. ~:-D Napíšu, že mě napadne, že téhle paní by místo světlých řas slušely tmavé a že je škoda, že si je ráno během pár vteřin nanamaluje, a hned jsem za někoho, kdo nevnímá z lidí pozitivní energii a jak pohybují rty při úsměvu a podobná klišé. Takže to jako u mě fakt ne.😀 Tyhle dvě věci se přece vůbec nevylučujou. Buď tady někdo třeskutě nechápe text, nebo se blbě vyjadřuju. Já mám lidi moc ráda, nabíjejí mě a myslím, že oni mají rádi mě, mám jich kolem sebe spoustu. Úsměvy a energii vnímám myslím dostatečně.

A zmínku o přírodních ženách jsem nepoužila nijak hanlivě, doplnila jsem ji navíc smajlíkem. Když jsem na chatě v lese, tak jsem taky za přírodní ženu, samozřejmě.

Klimakterního diblíka neznám ani jednoho (možná nějaká přebotoxovaná herečka by to splňovala?), zato je kolem mě spousta nádherných šmrncovních vkusně nalíčených (často i výrazně) žen.

A teď se jdu namalovat, protože odjíždíme na nedělní výlet.~:-D
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Líčení podruhé Alanis 7.7.2024 8:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.