26.6.2026 19:15:04 Blanče
Re: Krásné léto
Čumčo já jsem se pro mne nesmyslně dojímala dneska ráno. Mám se současným školstvím osobní problém, ve svém blízkém okolí mám děti, které školství (rozumněj systém v kombinaci s blbýma lidma) opravdu nepěkně semlel a řešili jsme, jestli jedno z dětí v rodině vůbec má smysl dávat do školy, jestli nějak nenakombinujeme domácí vzdělávání. A dneska, když jsem viděla tu spoustu nastrojených dětí s kytkama a složkama, potkávala pyšné prvňáky - a uvědomila si, že jsme vlastně nezorganizovali naší každoroční večeři, ptž tím, že letos v blízké rodině školáci nejsou a já jsem se nějak utopila v práci(to jsem teda napravila, jdeme příští týden, kdy měl být ofiko konec), zavzpomínala, když byly naše děti malé, nějak mi došlo, že na školu má asi většina dětí promárně ty dobré vzpomínky.
Odpovědět