| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2001

2.9.2003 13:35:09 PAVOUČEK

Re: Ahojky....

Koukám, že jsi taky pěkný noční tvor:o))) Co Lojzík, jak se mu líbilo první den ve škole? To je super, že už jste bez plen přez den....na noc to u nás skončilo tak, že jsme jí zapoměli dát plínu a Kačka se nepočůrala. Jinak vždy ráno měla plenu pěkně plnou....zkusily jsme to znovu a opět nic a tak už to je přez měsíc:o)))) Kočárek koupíme taky na vánoce, chtěla jsme také k narozeninám, ale na vánoce asi bude lepší. Ted jsme měla doma pujčený od známé ze vchodu..měla z něj tedy ohromou radost,a le zápasila sním, neuměl aho otáčet, tak byl jen pro zlost:o((( Já mám pro Kačenku kostky od Chicca, ale vůbec si s nimi nehraje, ba vůbec se žádnými kostakami. Už jsme přemýšlela také o Legu, ale nevím, jestli by to bylo něco platné. Jaké používáte vy? Hraje si hlavně s miminem, pořád ho krmí a slíká a dává čůrat a spát..no pořád dokola. Uvidím co bude dělat na tu kuchyňku....ráda by s emnou vařila, zroévna včera se vyčůrala do nočníku a v nestřeženém okamžiku si vzala vařečku a začla to v bnočníku míchat...nevím al ehrozně jí začalio bavit se vyčůrat a kvedlat to:o((( Tak zatím ahoj a brzy se ozvěta. Já jsem tu skoro každý den, ale málokdo sem přispívá svou diskuzí:o(( Tak pa.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Ahojky.... PAVOUČEK 1.9.2003 14:54
*Re: Ahojky.... 17.6modrasek13 2.9.2003 0:27
**Re: Ahojky.... PAVOUČEK 2.9.2003 13:35
***Re: Ahojky.... 17.6modrasek13 4.9.2003 21:48

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.