| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2000

26.10.2003 15:58:45 Nany

Ahooj

Zdravíme Listopaďáčky :o)
Za chvilku má Naty narozeniny a pořád přemýšlím, co vhodného koupit . Napište nějaké nápady na dáreček – popřípadě už i na ty vánoční. Díky….
Se školkou to u nás moc slavné není, hodně jich tady pozavírali a i když máme přihlášky odevzdané už rok dopředu, tak nám stejně řekli, že volno bude až příští září. Myslela jsem, že tam dám malou aspoň na těch 5 dní v měsíci a to prostě tady vůbec nehrozí. Berou přednostně děti zaměstnaných maminek – což chápu. Ale sama hledám nějakou vhodnou práci s tím, že bych nastoupila třeba od ledna – ale kam dám malou ? Dojíždět přes celé město do jediné školky kde mají místo se mi nechce a babičky hlídací bohužel taky nemáme. Tak uvidíme jak se to celé vyvine – nakonec půjdu do práce asi až opravdu od toho září. Jinak chodíme s malou do Babystudia – což je vlastně jedna hodina týdně ve školce s paní učitelkou a s námi – moc se jí tam líbí a říká, že už chce sama taky chodit do školky. No to jsem na ni potom opravdu zvědavá. Ale je docela společenská, tak to možná nebude zas až tak velký problém – no uvidíme…..
A jak se všichni vůbec máte ?
Milado s kolem jste dobří – my zatím jedem tříkolku, ale o kole taky uvažuji :o) Asi na jaro.
Ještě jsem se chtěla zeptat – nevíte jak to probíhá na 3.roční prohlídce u pediatra? Kamarádky straší , že musí dítě umět barvy, tvary a počítat……. Hm doma jí to docela jde, ale jestli to ze sebe taky dostane před doktorkou :o) Hanka a Naty
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Kolo :-) ...neviditelná... 25.7.2003 19:15
*Re: Kolo :-) Magdaléna, Adámek 4 roky 25.7.2003 19:36
**Re: Kolo :-) ...neviditelná... 25.7.2003 20:45
*Re: Kolo :-) Hanka, syn Radim 15.10.2003 21:24
*Re: Kolo :-) Hanka, syn Radim 15.10.2003 21:24
**Ahooj Nany 26.10.2003 15:58
*** Ahooj Romana a Lukášek 10.11.2003 12:37
***Re: Ahooj Majka a Matýsek 25.11.2003 0:18

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.