| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2000

29.11.2003 13:46:41 Nany

Re: Zlobení

Tak u nás tříletka proběhla taky tak :o) jen nás ještě zvážili a změřili – MÍRY : váha 13,5kg a výška 95cm. No, ale řvala tam jak pavián :o( To už mi říkala v čekárně, že asi bude brečet a když jsem se jí zeptala proč, tak řekla že neví, ale že se jí chce. No děs ….
Včera jsme jeli k zubaři, tak už jsem měla hrůzu předem, jak tam zas bude vyvádět a představte si, že úplně v pohodě seděla na mě v tom křesle a nechala si prohlédnout všechny zoubky bez jediného pípnutí :o)) To jsem ani nečekala.
Od prosince nastupuje na těch pět dní do školky a od ledna nastálo – jdu makat :o) Tak snad to zvládne v pohodě.
A o zlobení ani radši nemluvím, snad se ve školce naučí - nebo to taky bude ještě horší :o))
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Zlobení Jarmila,Tomáš,David 27.11.2003 1:19
*Re: Zlobení Majka a Matýsek 29.11.2003 3:12
**Re: Zlobení Nany 29.11.2003 13:46
***Re: Zlobení Jarmila,Tomáš,David 2.12.2003 23:38

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.