| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2003

9.6.2007 18:57:49 Monča a Tydlínek

Re: Já taky nefím

Ahoj holčiny, jenom skokem,

Kristýnka má už od minulého pátka přes 39C horečky,večer skoro 40C a ráno kolem 38C - 38,5C tak lítáme denně na kontroly, od úterka má ATB, ale stále se to nelepší. Prý nějaká viroza... ?
Nechala jsem jí udělat RTG plic,aby se vyloučil zápal plic, má silnou chronchitidu,ale nevíme od čeho ty horečky, tak ani nemám moc časík ...

Boni, omlouvám se sms došla,ale já v tu dobu dělala zábaly, které dělám vlastně pořád, nebo jí sprchuji, cpu čípkama, sirupama...a nic moc nezabírá :( ale prej už bude líp? říkal Dr. no už jsem to konzultovala i s Motolem, za tu dobu co tam jezdíme máme kamarádky nejen sestřičky,ale i doktroky :)

jo Boni tak těhu nejsem, porbereme na MSN, holky vás zasvětím v deníčku v pondělí, jo?

Jani, já bych letěla, myslím, že Janička let zvládne, jak dlouho se přesně letí?Hele, co doma? povídat si s nima nemusíš, stačí, když se budeš usmívat a odkývej jim všechno, jestli kýváš správně uvidíš na jejich reakci, to poznáš podle výrazu obličeje :) hele a Josku samotného nepouštěj :) hihihi tím to ho zdravím...

kočky musim letět k Pipince, krásný víkendík a hodně pozdraveníčka pro všechny.....
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Já taky nefím Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 8.6.2007 14:18
*Re: Já taky nefím Jk2x 8.6.2007 15:17
**Re: Já taky nefím Isis (3 děti) 8.6.2007 21:3
***Re: Já taky nefím Monča a Tydlínek 9.6.2007 18:57

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.