| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2003

Víkend

My jsme byli v sobotu na oslavách města tady u nás, bylo to parádní, Honýsek se vyblbl na obří nafukovací skluzavce a skákacím hradu, my jsme si užili koncerty, vše jen za cenu vstupného 50,-Kč pro nás dospěláky, počasí super, sluníčka možná až moc. V neděli jsme byli na výletě v Kopřivnici v muzeu Tatrovky, pak ve Štramberku, tam jsme navštívili pivovar a věž Trúbu. Dále jsme jeli na Pustevny, projeli jsme se lanovkou, to jsem já vyloženě protrpěla, jedna cesta trvala 20 minut a jeli jsme tam i zpět a pak jsme si vyšli na Radegast, na Radhošť jsme to už nestihli. Já mám Beskydy hrozně moc ráda, líbilo by se mi tam i bydlet nebo tam mít chatičku. A právě jak jsme jeli domů, tak v Rožnově jsme viděli tu hrozivě vypadající nehodu.

V pátek na 99% jedeme do ZOO do Dvora Králové. Kdo se k nám přidá? Psala jsem i Mooně a Michel, ani jedna mi zatím neopověděla, je to už asi 5 dní, nevím, co s holkama je, napíši jim i SMS. Janča krumlovská říkala, že tam taky plánuje cestu, ale až někdy později, takže s tou to, bohužel, neklapne. Já jiný termín nemůžu, protože tam jede manža služebně, takže nás tam vysadí, budeme tam tak v 8 ráno a já s Honýskem si jdeme užívat ZOO, manža pak pro nás zase přijede. V 18 hodin večer pak máme akci se školkou, takže snad to všechno stihenem.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Víkend Boni, Honzík 10 let + Alžbětka 19.6.2007 12:44
*Re: Víkend Jk2x 19.6.2007 14:40
**Re: Víkend Isis (3 děti) 19.6.2007 22:16

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.