| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Prořezávání a růst zubů

11.11.1999 11:15:31 Majka, dve deticky (1 kojenec)

Re: Jak správně postupovat, když dítěti rostou zuby ?

Tak mily tatinku, tohle mne taky zajímá. Mám 11měsícíčního kojence a zatímco moje první dítko si zoubky pořídilo ani nevím jak, tento chlapeček už má za sebou trápení až až. Dokonce mu (dle názoru ušní doktorky) zoubky zřejmě způsobily velké záněty středouší, což mělo za následek 7x píchání ousšk v průběhu asi 10 dní. Jinak se chlapeček budí spíše 10 x za noc, než že by hodinu fňukal. Vůbec nevím, jak na to a jen se modlím, aby už alespoň první zoubky vylezly.
Držím nám všem palce. Majka
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Jak správně postupovat, když dítěti rost... Radek Kučera, 16ti měsíční dcera 10.11.1999 19:33
*Re: Jak správně postupovat, když dítět... Majka, dve deticky (1 kojenec) 11.11.1999 11:15
*Re: Jak správně postupovat, když dítět... Karolína, Jáchym 19 měsíců 18.11.1999 22:8
*Re: Jak správně postupovat, když dítět... Gabriela, syn 1 rok 30.12.1999 22:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.