| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Genetické testy

21.12.2007 15:17:48 Kotel

Pomozte, prosím - spěchá

Jsem ve 22. týdnu těhotenství a právě nám zjistili u plodu vývojovou vadu - CCAM. Touto cestou hledáme rodiče dětí se stejnou diagnozou - CCAM (cystická malformace plíce plodu). Pokud je mezi vámi někdo, komu v těhotenství zdělili stejnou diagnozu u vašeho ještě nenarozeného dítěte a vy jste se rozhodli, že si toto dítě necháte a již se vám miminko narodilo, prosím napište mi své zkušenosti, jak se tato vada vyvíjí u vašeho miminka po narození a všechno co můžete a chcete nám sdělit. Budeme vám moc vděčni za jakkoukoliv informaci týkající se této vady. I bychom si rádi s někým takovým promluvili, pokud byste měli zájem, kdo už má něco podobného za sebou, z důvodu, že máme před sebou teď týden (bohužel vánoční) na rozhodnutí jestli jít na potrat nebo jestli jít do tohoto rizika. Je to pro nás nejhorší rozhodnutí v životě a mám pocit, že jakkékoliv rozhodnutí bude špatné.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Pomozte, prosím - spěchá Kotel 21.12.2007 15:17
*Re: Pomozte, prosím - spěchá Insula 21.12.2007 17:35
*Re: Pomozte, prosím - spěchá Béda 29.1.2008 23:35
**pro hvězdičkovou Emesis 30.1.2008 13:10
**Re: Pomozte, prosím - spěchá Pavla Švecová 18.9.2018 15:53
**Re: Pomozte, prosím - spěchá Pavla Švecová 18.9.2018 15:57
***Re: Pomozte, prosím - spěchá Puma 18.9.2018 16:42

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.