| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2001

25.4.2004 23:32:30 Radka a Anicka

Re: Neděle

Ahoj holky,
uspesne jsem nainstalovala ICQ jen potrebuju vychytat jak se s tim zachazi, Lenky cislo jsem nasla ve starsim prispevku a zkousela jsem ti Lenko poslat dve zpravy, kdyz jsi byla offline a napsalo mi to, ze az budes on, ze to dostanes, ale zda se ze jsi nic nedostala. Gabi pisni mi taky tvoje cislo, ve starsim prispevku si jako svoje vydavala Lencino. Moje je 310536052. Nebojte ja na to prijdu. Sama jsem si nasla, sama jsem si nainstalovala. Oni ti Nemci jeste netusi, co ve me maji :-))))
Jinak nestovky probihaji v pohode, zadna teplota, byli jsme dneska venku, nebyt pupinku vypada Anicka zdrave. Dostali jsme cosi jako pudr ale tutove je v tom nejaky lokalni anestetikum, protoze sama chodi ze chce natrit pipinu (tam ma pupinku nejvic), je videt ze se ji ulevi. A co me prekvapilo nejvic dostali jsme Fenistil v kapkach, mam ji to davat 3x denne, ale protoze ji to moc po tom mazadle nesvedi, davam jen na noc. Doufam, ze pohodovy prubeh vydrzi. Jen chudinka nechape, ze si nemuze hrat s detma, kvuli nejakejm pupinkum, co dostala od toho "malyho ze Spanelska". Zatim se mejte.

Lenko pracujes i v sobotu?
Uz jsem blahoprala Barce ke gymplu, jestli ne, tak to cinim ted. Je to holka sikovna.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Neděle Lenka + Venoušek 25.4.2004 20:51
*Re: Neděle Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 25.4.2004 21:44
*Re: Neděle Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 25.4.2004 22:13
**Re: Neděle Radka a Anicka 25.4.2004 23:32

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.