| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2001

26.4.2004 12:31:06 Momi + Hani a Veri

Pokroky

Ahoj holky,my sme boli cez víkend u mojich rodičov v bratislave(cca 300km),mám pár dní bez netu ;-)

Takže - čo darovať na 60-tku,tak také premýšlanie ti Gábi nezávidím,to je vždy horor.To isté na Vianoce.
tento rok sme to riešili na Vianoce hrnčekom na kávu s fotkou našich detičiek - vnúčatiek, a tak.na narodky vždy niečo vytvorím s Haničkou,nejaký obrázok,zarámujem a je to.Ale vždy je tu otázka,čo ešte seriózneho.

Tri roky.Haničku čaká oslava už tento víkend.Ešte nemám nič kúpene,ale keďže o hračky tu už zakopávam,tak to tento krát bude knižka Krtečka,a jej milované puzzle.pred rokom som jej kúpila také penové,tiež s krtkom,no a odvtedy to už rozložila a zložila 632541 x.Lenže v tom našom mestečku som ich v hračkárstve nevidela :-((( A cez net zas priplatím x korún za poštovné a balné.Tak mám docela průser. No a dostane trampolínu - bude ju mať u babi,nám by sa sem nevošla.

Choroby sa nám docela vyhýbajú - klop,klop, tak dúfam že to tak bude pokračovať.

Jé a príspevok má meno pokroky,skoro som zabudla, dnes spala Hani prvý krát bez plienky (cestovali sme v noci, keď sme prišli po pol noci domov tak som ju dala vyčúrať,a do rána to vydržala. to mám radosť! No,ja viem že sme v tom aj tak pozadu,ale aspoň na tie tretie narodky bude bez plienky v noci.Dúfam teda.
:-) predchvílou kričala z postielky že ju bolí zub.(tfuj,dúfam že nič vážne).Tak som sa jej opýtala ktorý, a ona na to : "Ten co mám v pusince." Tak to som sa toho dozvedela.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Pokroky Momi + Hani a Veri 26.4.2004 12:31

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.