| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2001

5.5.2004 22:44:50 Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01

Středa

Ahoj holky,
neboj, Momi, na ICQ se musíme potkat u počítače ve stejnou hodinu a to je je občas.

Jinak jsme teda narozky naší babi krásně odmarodily. Než totiž vypukly, dva dny jsme uklízely jak blbý celou hospodu. Švagrová má ve Splavech hotel a na restauraci měli objednaný nový stoly, židle a lavice. Před tím samo malovali. Tak jsme myly okna, vytíraly, luksovaly a v tom průvanu krásně nastydly. A taky už netopí a ten barák je na nás panelákový květinky trochu nevyhřátej. Já a Barča jsme měly těla už od neděle jak natlučený klackem a hlavu jak přesýpací hodiny a Týna padla dneska. Už včera měla kašel a dneska i teplotu. V poledne 38,5 a teď večer ani nevím, protože u teploměru vyvádí jak blázen, tak jsem jí neměřila.
Usnula už v 11,00 dopoledne a teď večer ve 21,30. Má sirupek na kašel a teplotu, tak snad bude v klidu spát.

Už mám na balkoně truhlíky s kytkama. Udělala jsem si letos po prvé míchané kytky. Většinou jsem měla jen muškáty. Tak uvidím jak půjdou. Až pokvetou pošlu fotky. Zato na zahradě kvete co se dá. Jen nejsem schopná vzít foťák a vyfotit to. Fotím normálním na film, abych měla do alba, ale teď nám nejde scener.

Zítra teda nejdem ani plavat, ale snad nám bude příští týden líp a doženem to. Bazén je dost velkej a hlubokej, tak jsem zvědavá jak a co budem na konci umět. Zatím pořád nevědí kolik to bude stát, tak zatím platíme 150,- na půl hodiny a po koupání můžem být chvilku v hracím centru, které budují vedle. Snad to bude za 180 - 200,- že je v ceně i půjčení fénu a hodina v centru. No docela dost peněz. Doufám, že se budou dohadovat až do prázdnin a my to dochodíme za 150,-, které platíme každou hodinu zvlášť. Až zaplatím celý kurs a párkrát budem nemocný, už se mi to plavání moc líbit nebude.

Ahoj G.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Zkouska Radka a Anicka 3.5.2004 17:34
*Re: Zkouska Radka a Anicka 3.5.2004 17:47
**Re: Zkouska Radka a Anicka 3.5.2004 17:50
***Re: Zkouska Radka a Anicka 3.5.2004 17:51
****Re: Zkouska Radka a Anicka 3.5.2004 18:0
*****Re: Zkouska Momi + Hani a Veri 3.5.2004 22:37
******Re: Zkouska Radka a Anicka 3.5.2004 23:1
*******Středa Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 5.5.2004 22:44
********Re: Středa Radka a Anicka 6.5.2004 14:38

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.