| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

[<<Předchozích 140] Příspěvky 141150 z 339 [Dalších 189 >>]
Cow :-)
30.12.2008 0:17:01
hele, poseroutko tečko, co ty skutečného víš o Zufi? Já bych ji s radostí a naprostou důvěrou svěřila své školní děti.
Dělej něco s tou svou závistí, jinak si tvůj šťouch nedokázžu vysvětlit.~a~
30.12.2008 0:08:14
Angello, když tu píšeš o podpoře nevinných - nick anka, tady napsal "... hlavne temi zakomplexovanymi holkami ktere adminovi odehnali a odhani vsechny slusne lidi. Kdysi mela Rodina mnohem vyssi sledovanost ale tyhle bezcharakterni osubky ktery si tu usurpuji pravo o vsem rozhodovat jim to zkazily. Z tech ktery ti odpovidaly se jedna o Kudlu 2, Janinu H, Lizu."

Podpoříš nás v zájmu spravedlnosti taky? Mně tohle přijde jako jednoznačně zle myšlený útok, snad jako jediný z celého tohohle vlákna, navíc se IMHO nezakládá na pravdě. Nepamatuji se, že by se tady Janina nebo Líza kdy projevily bezcharakterně, vyjádřily se o někom hnusně nebo se mu schválně trefovaly do bolavého místa. O vlastní osobě doufám v totéž, minimálně se to snažím nedělat.
Cow :-)
29.12.2008 22:55:12
Jinak crowka neni zla, ale musela se pridat na jejich stranu aby se ji uz neposmivaly. Kdysi si tu z ni delaly urcite nicky legraci, davali sem i jeji fotky a tyhle holky se s ni nebavily a nektere ji vycitaly ze si furt meni nicky. Ted kdyz se prida na jejich stranu a dela si ze vseho slusnyho srandu tak ji berou.

Anka, co dělá chřestýš???? Asi máš haldy, né?
Od kdy já peču s feministkama? Mně je fakt jedno, jestli si někdo ze mě dělá legraci, však to je dobře, né? Nebud tak svázaná a dělej si taky.
Nevím nic o tom, že by tu některá z feministek vylinkovala moji fotku. Jestli ty jo, tak máš lepší informace než já. Povídej, to mě zajímaá....
Nestarám se o to, jstli mě feministky berou nebo neberou. Není to pro mě nic podstatného.
Ty asi nevíš, že jejich humor a slovník nemusím, viď? No to neva...My v tom jasno máme.
..a bacha, jsem strašně zlá a mám VZTEKLINU...
29.12.2008 22:49:50
~t~~t~~t~ Ano, máš pravdu...
A kam směřoval? Možná právě k tomu vyhledání - těch i oněch - aby se barva ukázala..~d~
Teraza Horáková
29.12.2008 22:14:54
Angello, ale já jsem nemluvila za ostatní, vypadal tak můj příspěvek???? To neměl...


To je právě to vlastní máslíčko na mé hlavě, ne leckomu mohlo to, jak jsem odpověděla být příjemné....... a někdy i připadat, jakože to mám V PAŽI A DĚSNĚ SE PRSÍM..... prostě protože už je to to, co jsem nějak prožila, procítila, prodělala....

jééé, tím nehájím zlomyslný rýpaly, ale regnutých a pravidelně navštěvujících a vyjadřujících se opravdu není tolik, ti se dají zmapovat.... spočítat a prostě asi ano, se sem nějak chodí realizovat.....

a někdy lepší, když nám tu pusu namele někdo na anonymním netu,..... než někdo, na kom nám opravdu záleží... a někdy přijdou s opačným názorem, tak se perme o ten svůj....

nevím, kam Tvůj příspěvek úplně směřoval, psalas něco o JDŽ, tak si je postupně vyhledej, a nebo se jen zamysli...... JDŽ asi nebudou mít potřebu potvzení své dokonalosti, budou-li žít v MSDV - my s dokonalými vztahy ~t~

29.12.2008 21:50:44
~x~Terezo, já ti věřím... Ty se sem třeba "prsit"~t~ nechodíš. Jak ale můžeš mluvit za ostatní? Ty do nich vidíš? A dokonce do všech?~g~ Nezlob se, ale asi jsi sama příliš dobrosrdečná...což tě ctí~g~.
Ale chápu, že tě nepřesvědčím. To je o osobní zkušenosti. Možná i tak - když ti někdo bezcitně namele, tak už to pak hledáš i tam, kde to není.. ale nedá se říct, že všichni jsou jen hodní a nikdo to zle nemyslel~a~
Teraza Horáková
29.12.2008 21:39:52
Angello, Tvůj článek jsem četla před několika dny..... no, co k němu dodat? Jen snad to, že název je docela mimo to, co píšeš. Zcela bez urážky.... ve své podstatě - ten název napovídá, jakože "proč se mají lidi všeobecně málo rádi?" - coby jeden druhého. Ne, nevyzývám k všeobecné lásce, :-))) nejsem květinové dítě, ani totální naiva.

Když jsem článek pročetla, v duchu jsem s lecčíms souhlasila, a s lecčíms ne, protože to, co je napsané (z mnoha původních velmi antagonistických dam zde se vyskytujících jsme jinde drbající kamarádky, když jsme si to vysvětlily), zdaleka neobsáhne tón hlasu, ironii, soucit, laskavost a někdy prostě smajlíci jsou spíše na obtíž.

Ano, asi existují NADženy a NADmatky a NADhospodyně, ale, když to pojmu, jak to cítím sama, myslím, že většina z nás nežije v říši divů a někdy to, co nám připadá LEVOU ZADNÍ A CO VLASTNĚ ŘEŠÍ??? je pro ty z nás, co se s problémem potkaly - jakože NECHÁPU.... a pak nás holt sestřelí něco jiného a nechápat zase budete Vy, co to znáte. Takže možná to někdy i z mého podání zní třeba zle, vztahovačně atd.... ale přesto bych si nedovolila osočit jmenovitě kohokoiv, že sem chodí ubližovat.


Osobně kecám do všeho, snažím se jen do toho, co jsem osobně poznala, nebo zblízka zprostředkovaně a někdy se taky určitému despektu nebo rýpavosti neubráním.....ač to vyzní úplně jinak psanéů......

a opět každý opačný názor vítám..... nemyslím, že sem chodí někdo "prsit"
Lenka Nová
  • 
29.12.2008 21:12:18
A ty jí to věříš? Feministky nejsou špatné.
29.12.2008 21:00:29
Anko, moc Ti děkuj za pro mě naprosto převratné informace~x~. Hned je mi o moc líp, když jsem alespoň částečně pochopila... Nějak jsem nepřišla na to, jak se dá někomu poslat mail na jeho nick mimo diskusi???
29.12.2008 20:56:20
Milá kreeto, shrnula jsi to naprosto přesně a za to ti moc děkuju~x~.
Hezký Nový rok 2009
[<<Předchozích 140] Příspěvky 141150 z 339 [Dalších 189 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.