| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pejskaři versus maminky aneb zakálený Žižkov

[<<Předchozích 150] Příspěvky 151160 z 273 [Dalších 113 >>]
Jája
  • 
4.3.2010 17:16:17
Teď mne asi všichni sežerete.
Před r. 1989 jsme platili ze psa na rok 50,- Kč. Za to jsem jako majitel psa měla očkování proti vzteklině zdarma, ale hovínka jsem sbírat nemusela.

Dneska se u nás platí ze psa 500,- za rok, očkování platím já (už stojí více než 100,- Kč) a ještě mám sbírat hovínka? Nic proti tomu, ale ono je to hovínko občas tekuté, to prostě neseberu, to by potřebovalo hadici nebo nechat zaschnout a pak smést.
Podle mne by bylo ideální, kdyby byly peníze z poplatků za psy použity na úklid chodníků, což teda nejsou. A druhá věc: takové hovínko v trávníku je hnojivo. Jenže by mělo přejít přes kompost, zvláště hovínko psí.
Jiná věc jsou útulky a jejich provoz. Že prý se z poplatků za psy platí provoz útulků. Proč? Proč mám platit provoz útulku, když psa živím doma? Proč provoz neplatí ti, co tam psy odloží?
Sisi + 2 + bříško
4.3.2010 16:47:27
~t~můžeš to zkusit, nebo zkus vyhodit pár plenek z okna, platíš přece za odpadky, ne?
Ala
  • 
4.3.2010 16:41:56
Teď jsem byla na pracovním víkendu v Praze, moje akce se konala na Vinohradech, což je, domnívám se, jedna z nejlepších částí Prahy a byla jsem opravdu šokovaná. Na chodnících nebylo kam šlápnout, buď člověk narážel na hromádky nebo na jejich rozmazané pozůstatky. Skutečně nepřeháním a zároveň netuším, jak z toho ven...
Rosie
4.3.2010 16:38:14
Věro, psala jsem přece jasně, že na chodnících je spousta jiných nechutných fujtajblů a souhlasím, že můžou ohrozit zdraví, stejně jako injekční stříkačky všudemožně. Ale troufám si říct, že psí hromady ve svém množství mnohem převažují. A navíc - jak jsem psala - TENTO ČLÁNEK JE O VŠUDYPŘÍTOMNÝCH PSÍCH HROMADÁCH, takže jsem vyjádřila svůj názor na VŠUDYPŘÍTOMNÉ PSÍ HROMADY. Pokud někdo po svém psu uklízí, nic proti němu nemám a určitě nemá důvod se cítit napadán. Nikdo v této diskusi nemá nic proti slušným pejskařům. Pokud ovšem patří mezi čoklaře čuňata, který všechno to, co jeho pes udělá na chodník a na trávník, nechá ležet, tak to není můj problém, že se zde poznal.
4.3.2010 16:31:29
Mimochodem, 15OO Kč ročně jsou cca 4 koruny na den.
Zajímalo by mne, jestli když zaplatím v pokladně na radnici 4 koruny, budu se smět jít vykadit ven na schody.
4.3.2010 16:30:21
..ano souhlasím,každý páníček by si měl po svém miláčkovi uklidit...já to dělala a musim říct,že jsme panelák pejskařů a když juknu z okna-většinou po nich uklízí,ale když venčí psa dítě-tak snad nikdy..u nás(Most)se za neuklízení pokutuje, i já dostala jednou pokutu(neuklidila jsem průjem),nebo třeba jen zkontrolují zda máte sáček na případné"kdyby"...chodí tu i nějaký zaměstnanci(za trest?)v oranžových vestách a hovínka sbíraj v rámci celkového úklidu,přesto je to tu plné hovínek a jak opadl sníh-hrůza pohledět.Ale přiznám se,že jsem nesbírala od začátku,až když se mi narodil syn a začal chodit:-)a měli jsme botky pořád špinavý....teď už bohužel nemám po kom sbírat,ale dělala bych to ráda
Sisi + 2 + bříško
4.3.2010 16:07:39
Tak zrovna v tom lese mi to teda vadí, chodíme tam s dětmi na procházku a místo pozorování přírody pozorujeme psí hovínka. A ty se tady ještě chlubíš, že nesbíráš po svém psovi a odůvodňuješ to tím, že máš daleko k odpodkovému koši??? Tak to je fakt síla!!!~o~~q~~o~
4.3.2010 16:03:48
sorry, dva páry bot a čtyři boty. Mimino jede na kočáru~j~
Henriette
  • 
4.3.2010 16:00:28
Monty to napsala správně. Nikdy sis nepomyslela, že to zvíře vlastně týráš? Jaký má takový pes život v 1+1? By mi bylo trapně to tady byť napsat, ne se tím ještě chlubit.
Binturongg
4.3.2010 15:56:37
Pipka - toxoplazmózu přenáší především zelenina! ~w~ Ale to už tu bylo napsáno ~;)
[<<Předchozích 150] Příspěvky 151160 z 273 [Dalších 113 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.