| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Houpací koník, nebo hnusáci lepáci?

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 127 [Dalších 97 >>]
zwedavka
28.2.2012 9:39:35
Tak moji kluci si ještě s kamarádem (4 a 5 a 6 roků)s polínky fakt hráli. ~z~
Přijeli jsme na chatu a ve velkém dřevníku (třeba 6 x 6 m) byla velikánská kupa polínek. Hned usoudili, že tam jsou Číňané
a "Japlonci" (asi se jim spletli Japonci a Jablonec) a hned začali házet polínky, stavět si z polínek komín a sestřelovat ho, v koutě stála krabice, tak ji začali bombardovat. ~t~
Vyčůraně jsem navrhla, ať padlé nepřátele nosí ke kamnům. ~2~
28.2.2012 8:47:42
Tak u nás jsou všechny sady dohromady rozdělené podle tvarů kostiček. Jednou za čas(tak asi co dva roky) sundám z horní police šteláře originál krabice k jednotlivým sadám a pokusím se pro kontrolu poskládat jednotlivé výrobky. je to dost masochistický počin, ale jinak mi není jasné, k čemu by dětem byl tahač nebo stíhačka vystavené na polici.
Nevímsirady
28.2.2012 8:05:33
teď ale uvažuju, co dělala moje matka v té době, když ségra byla mimino ~t~~t~~t~~t~~8~
Nevímsirady
28.2.2012 8:04:36
Já myslím, že Ecim myslela, ještě dobu, kdy ještě rodičáky nebyly, já teda chodila do školky pravidelně od 3 let, je fakt, že většinou jen do oběda, ale já měla babičku, která sice pracovala, ale tak, že to pro ní nebyl problém. :-)
Pištová
28.2.2012 7:50:37
já jsem třeba chodila pouze do předškoláků,protože mamka byla na rodičáku s bráchou a u nás děti,co měli maminku doma,nevzali do školky dřív jak do předškolní~x~kde to bylo povinné~d~
Pawlla
28.2.2012 6:37:46
Adelaide,no jasně že by si nevybrala polínko,ale když si z polínka uděláš panenku,nebo spíš ji za tím polínkem vidíš,tak to fantazii rozvíjí určitě víc,než když máš přesnou repliku miminka.Můžeme se tomu smát,ale ono to zas tak od věci není.Já jsem třeba s garáží dopadla stejně jako autorka,syn měl autíčkové období,koupila se garáž,myslím dost vymakaná a co se stalo?Garáž stála a autíčka jako předtím parkovaly mezi knížkami,na sedačce,v garáži postavené ze stavebnice.~:-DNeříkám,že jsem dětem nekupovala moderní hračky,kupovala,už jen proto,že odříkaného největší krajíc a nechci vychovat jedince,který bude v dospělosti infantilně sbírat plyšáky,protože doma žádného neměl.Ale kus pravdy na tom je,čím lepší a věrohodnější hračka,tím hůř pro dítě.
Lou+3
27.2.2012 23:44:31
Lego je nejlepsi koupit nekde na Aukru nebo Ebay - my jsme koupili 11 kg smes a zabavi se skoro vsichni od 3 do 40 let.
Nevímsirady
27.2.2012 23:15:43
~t~~t~~t~~t~ nevím nevím, jestli takové jsou ~t~~t~, ale zase si mohou hrát třeba s peckami (místo těch polínek) ~t~
Ecim
27.2.2012 23:13:57
Já jsem spíš myslela takové ty kmeny, kde toho není moc na práci, co se třeba živí jen ovocem ze stromů a to jim tam padá na hlavu. ~t~
Nevímsirady
27.2.2012 23:13:50
dobrou ~h~~3~
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 127 [Dalších 97 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.