| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nemůžu otěhotnět

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 32037  [Dalších 31927 >>]
Danca78 71667
2.9.2011 19:58:04
Leni,
to mě mrzí. Bude líp, neboj. Hlavně, aby byl Kubík zdravý a pak už půjde všechno samo ~6~
elko 70879
2.9.2011 14:09:42
Danči,upřímně?Hodně špatně,nebýt mých rodičů nemám ani na chleba....
Danca78 71667
2.9.2011 13:34:42
Leni,
chudák Kubíček, hlavně aby mu to pomohlo ~6~ Takže seš pořád doma? Jak to zvládáte finančně? Pevně doufám, že dobře.

Pěkný víkend všem ~x~
elko 70879
2.9.2011 13:25:06
ahoj,

Minx,co Filda ve školce dobrý?

Danči,popláčeme si všechny,i já plakala v jesličkách...a budu i ve školce,ted se nám vše posunulo díky operaci.
Ta proběhla ok,Kuba sice bojoval s léky,které musel díky srdíčku dostat,vše vyzvracel,ale dobrý,sice nechtěl odemně z náruče,takže ho sestra na sál nesla v náručí.Po příjezdu byl klidný,spinkal jen ho sanitář probudil,když narazil do topení,takže koukal,trošku poplákaval,ale u mě se sklidnil,jen se mu udělalo zle,tak hned zvracel,ale dobrý,aspon ho to netlačilo vbříšku,pak spinkal,okolo oběda se probudil,stále mu bylozle,pořád ho to navalovalo,tak hajal,já hladila a okolo 16hod už dostal piškoty,ty snědl a od té doby už byl i lepší,dokonce si mohli všichni operovaní hrát na herně.Jen v noci,dostal šílený kšel podobný laryngitidě,no prý od toho jak ho intubvali,tak měl oteklýkrk,proto se mu špatně dýchalo,vyřešilo to dokořán otevřené okno a studeno na krk,spal se mnou v posteli a druhý den nás podohodě pustili domů.Ted se zotavuje a snad bude brzy fajn...jen tentokrát nemocnici nesl špatně,tedy až po době co mu něco dělali,což je jasné.

Toliko k nám...

Tak ať se všem nadále líbí a daří ve školce a málo nemocí!!!

Danči k IVF držím palce!!!
Danca78 71667
2.9.2011 10:52:22
Ahojda děfčátka ~3~

Koukám, že už sem téměř nikdo nechodí ~n~ Njn už nejsme doma s těma miminkama, ale máme doma školkáčky, co? A na net tudíž není čas ~d~
My máme teď šéfa na dovolené, tak si to v práci užíváme ~b~ Za chvíli vyrážíme na obídek ~w~

Verunka včera nastoupila do školky a hned na celý den. Vše proběhlo v pohodě. Dokonce se jí odpo ani nechtělo domů. Ovšem dnes ráno už ode mě nechtěla a skoro plakala. Věřím tomu, že sotva sem za sebou zavřela dveře, už o ničem nevěděla. Přesto je to pro mě těžkém a doufám, že to v Po bude lepší ~n~ Já měla totiž taky slzy v očích, na tohle sem prostě měkota ~d~

Leni,
jak dopadla operace?

Veru,
jak je v práci? Nepřemýšlíte o dalším pokusu? Já si jedu 14. září pro léky do CARu a zkusíme náš 3-tí a poslední pokus IVF.

Minx,
Verunka už dostala od vos štípance hned 2!

Jáji,
zdravím ~3~
minx + burčák + mladé víno 76424
1.9.2011 9:48:48
Ahoj holky,
omlouvám se, že jsem tu celé léto nebyla, byli jsme pořád někde pryč, a když jsme byli doma, tak pořád venku a nebo bylo doma práce až nad hlavu :-) už to se mnou asi lepší nebude.
Tak aspoň stručně co nového u nás :-) Radimek zrovna spí a Filípek je ve školce! Dnes šel poprvé, jen na dopoledne, na spaní ho tam asi nechám, až bude sám chtít. No zvládli jsme to docela dobře, teda trochu kňoural, ale nakonec se nechal přemluvit a zabavil s kuchyňkou, tak jsem zvědavá, jaké to bude odpo, až si pro něj přijdu a hlavně jestli tam bude zítra chtít nebo se bude vzpírat. Dnes tam došel v pohodě, ale to si to ještě neuměl představit :-) tak nám prosím držte palce.

Jinak jsme v létě byli hodně na chalupě, na chatě a na dvou dovolených, jednou v Berouně a Praze u známých a teď na konci srpna, zrovna jak byly ty pařáky, jsme byli na Vysočině na podnikové chatě od manžela z práce. Bylo to moc fajn, dopo jsme většinou chodili na houby a odpo jsme trávili až do večera u rybníka. Jeden den jsme vyjeli do Šiklova mlýna, to je westernové městečko, tam to bylo taky super, Filda se vyblbl. Akorát Ráďu štípla vosa vedle oka a to zrovna na jeho svátek ~o~ ale v pohodě. Letos jsou vosy nějaký přemnožený.

No a teď mám doma už školkáčka a Ráďa už bude mít 10 měsíců, neskutečný. Už sedí, stojí, popochází kolem nábytku, takovej rychlík jak Filípek není, ale myslím, že taky bude chodit docela brzo. No a pořád je vysmátej. Ale myslím, že mu bude Filípek doma chybět. Když tu občas nebyl, že byl třeba u babičky, tak se Ráďa nudil a musela jsem ho víc bavit ~:-D než když tu jsou oba. No ale dopoledne uteče rychle, navíc ho Ráďa většinu prospí, a odpo už je tu máme oba.

Jdu přečíst, co Vy, zatím pápá!
Danca78 71667
25.8.2011 20:16:36
Leni,
držím palce ať ste z nemocnice co nejdřív doma a hlavně aby to Kubíčkovi pomohlo ~R^

V práci to jde, nejhorší jsou čtvrtletí, to toho je až až. Včera sem byla na schůzce rodičů ve školce, tak sem dostala nějaké instrukce a za týden už bude mít malá první školkový den za sebou. Poslední měsíc a něco chodila 2x týdně do školky na dopoledne, tak snad to zvládne i tady a na celý den ~d~ Asi z toho mam větší hrůzu než ona ~n~

Pravidlně nakukuju, ale když nikdo nepřispívá, tak se mi ani psát nechce ~f~

Všem krásný zbytek léta ~x~
elko 70879
25.8.2011 19:55:14
Zítra nastupujeme do nemocnice a jelikož nevím zda nás pustí domů,tak chci všem dětičkám,které nastupují 1.9 do školky popřát at jsou spokojené a my maminky taky:-)

Danči co v práci?

Minx,co kluci?

Veru o tobě vím:-)

Jájinka,nemá pc,tak kdyby Vám chyběla písněte ji na tel,určitě by byla ráda!!!

Opatrujte se a já se ozvu až nás pustí~3~
elko 70879
11.8.2011 11:34:55
Veru,krásné narozeniny,hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky,pohody!!!~R^~;((~x~~m~
*Verča* 40351
7.8.2011 15:48:08
ahojky
po dlouhé době opět zdravím,dnes mi končí dovča,uteklo to a zítra nástup
dnes v poledne začalo lejt a prší doted,tak jsme doma
ale my byli i v tejdnu,na žádnej výlet jsme nejeli,nejdřív byl přítel nachcípanej a já to samo chytla taky,tak jsme byli jen dvakrát za babičkou nebo se projít,já si skočila k dr.na krev,at nemusím až budu v práci
jinak dovču jsme si užili,každej den od rána až do večera výlet,na výletování počasí akorát,ikdyž bylo i vedro,že jsme se spálili,navštívili jsme Kutnou horu centrum,Kostnici,poblíž té jsme byli ubytovaní
pak zámek Loučeń,zámek Kačinu a Žleby,tam se mi líbilo moc
byli jsme i v Kolíně a čáslavi
začalo pršet jen v pátek večer a v sobotu též,my už věděli že předpověd bude taková,tak jsme si to neprodlužovali a jeli v sobotu v deset domů,původně měla být zastávka v Poděbradech,ale kvůli počasí jsme to vzdali a jeli dom
takže i těch pár dní stačilo
v neděli jsme pak byli s našima v nové Pizerrii tady v Brodě
ti dnes přijeli z dovči pod stanem a musej sušit

tak hezké léto všem
ikdyž to počasí je bláznivé,na koupání to moc nejde,mohlo by mín pršet ale mě to tak neba že není žádné vedro~:-D

~3~
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 32037  [Dalších 31927 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.