| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nemůžu otěhotnět

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 32037  [Dalších 31937 >>]
Danca78 71667
7.9.2011 7:57:20
Dobré ráno všem,

koukám, že se to tu zase trochu rozjíždí ~R^

Veru,
blahopřeju k prodloužení smlouvy ~g~ Koukám, že na mimi není čas ani vhodná doba. Ani sem netušila, že máte ještě mrazáčky.

Minx,
tak dnes byl nástup do školky v pohodě. Sice už měla namále, ale nebrečela. Slíbily sme si to, tak snad to bude i nadále dobré. Paní učitelka si k ní sedla a hned se jí začla věnovat. Říkala, že je pořád taková zaražená, ale že se za pár dní nebo týdnů otrká ~:-D

Leni,
mávám ~3~
*Verča* 40351
6.9.2011 18:06:53
ahojky všem

marůdkům Kubíkovi přeju at je brzy v pořádku,at vše vyjde tka jak si přeješ a jste v pohodě~;((

Školkáčkům Verunce a Filípkovi at nejsou nemocní a můžou do školky a brzy si zvyknou,je to určitě náročný,ty první dny,ale jak píšete musí to nějak jít,hlavně hodně sil Vám rodičům~R^

Jinak u nás nového nic,z práce do práce,občas nějaký výlet,ikdyž ted už dlouho ne,jak byli ty vedra,byla jsem ráda že jsem přišla domů z práce a nikam jsem nešla,minulou sobotu jsme byli v práci
a v pondělí jsem vpráci nebyla,přepadla mě nějaká střevní nepohoda,nebylo mě dobře,ale bylo to i trochu z nervů,opět stresy se švagrovýma,jedna se ted podruhé vdávala,měli jen malou svatbičku,čekali jsme to,kdy do toho půjdou a zase jsem opět zjistila jaká je falešná a ted se do toho míchá už manžel,takže mi je z těch rodinných vztahů poněkud na "blití" ani u nás to nebylo poslední dobou růžové,ale snažíme,vše se odvíjí i z toho,až bude klid a vyřeží se spory,sand i my budem v pohodě
ale dnes už Ok,v práci dobrý...prodloužili mi smlouvu do konce roku,příteli taky,tomu až do února~R^

a Danči do dalšího IVf nejdem,my teda máme ještě dva mrazáčky,ale zatím k tomu není vhodná doba a hlavně já nechci
Tobě přeju hodně štěstíčka a budu držet palečky

tak se mějte a užívejte zbytek léta,snad bude babí léto,slibujou...ted je docela hezky poslední dny,akorát včera pršelo

tak pa
Danca78 71667
6.9.2011 14:17:16
Leni,
díky ~s~ O října jde tedy Kubík do školky a ty zpět do práce?

Minx,
Veru prokýchala celou So, pak se jí v noci zvedla teplota a celou Ne chodila s kapesníkem u nosu. Teda jen seděla, jak jí nebylo dobře. Večer mi zas šmudlinka usnula na gauči, ani nedokoukala Animáčka ~6~ Takže by ve školce byla nešťasná a učitelka by mi stejně volala, ať si pro ní přijdu ~d~
Já se zítřka taky bojím, takže pokud to nepůjde jinak, bude ji vozit manža. Mě vyhodí v práci a jí pak odveze, takže by tam ani nemusela být tak brzo. Já ji vodím po 7, abych do půl 8 byla v práci ~d~
Příští Út jdem na sono srdíčka, takže to taky nepůjde na celý den, pač to vychází blbě ~d~
elko 70879
6.9.2011 13:36:16
Jinak ano jsem s Kubou doma,po mandlích 14dní v klidu,já s ním jsem do konce září,to nám akorád výjde na to kdy se tu otevře nová školka,kam jsme byli k dodatečným zápisům přijati..
elko 70879
6.9.2011 13:33:56
Minx,nosní mandle může i dorůst,takže mi nikdo nezaručí,že máme vyhráno,prostě by to mělo být ted lepší.
Na Fb si mě mohou přečíst jen přátelé,takže to veřené není....
minx + burčák + mladé víno 76424
6.9.2011 13:19:26
Jé ahoj Leni, já myslela, že to je jak s angínou, když se vytrhnou mandle, už pak nebývá. No tak hlavně ať Vám to pomůže.
S bydlením jsem to četla na FB, myslela jsem, že to je veřejné, jestli ne, promiň. Ještě jsi s Kubíkem doma?
minx + burčák + mladé víno 76424
6.9.2011 13:17:05
Ahoj Danči,
tak jste taky nebyli, Filda měl dnes taky rýmu, ale spíš jen ráno, že se hodně vykýchal a vysmrkal a od tý doby dobrý. Ale myslím, že ve školce by na mě koukali blbě, že ho tam vedu, když soplí, jenže on to tak má denně (teda dneska to měl víc) - každé ráno si několikrát kýchne a vyletí nudle, vysmrkáme, utřem a celej den je v pohodě. Je prostě po spaní zahleněnej, má to tak i po odpoledním spaní. Takže když jde do školky, už pak nenudlí, ale dnes to měl víc, to bysme "donesli" až tam. No ale jinak už vypadá v pohodě, už nezvracel. Zítra ho ještě nechám doma a ve čtvrtek půjde, pokud se teda nějak nespustí fakt rýma na celej den. Já si to můžu dovolit, když jsem doma, ale blbý je to zvykání znova a taky to, že mu vysvětluju, že nejde do školky, protože je nemocnej - tak aby pak nechtěl být naschvál nemocnej. No a jak píšeš, taky se mě v pátek držel jak klíště ~n~ Tak Vám zítra držím pěsti a já zas napíšu, co my ve čt :-)
Papa všem!
elko 70879
6.9.2011 13:15:05
Minx,o novém bydlení jsem tu nic nepsala...
Laryngytidy můžou být,trhání nám nevyloučilo,to že nemohou přijít,jen by to nemělo být tak často nebo takový průběh k hospitalizaci,mandle šla ven,protože byla infekční.
Díky...

Danči,at je líp!!!
Danca78 71667
6.9.2011 7:34:37
Minx,
ahoj. Verunka byla včera a dnes taky bude doma. Přes víkend se jí spustila rýma a měla i zvýšenou teplotu. Takže sem ji včera omlouvala. Ale zítra už půjde. Vůbec ale vůbec to nechci vidět. Dělá scény i u tchánojc, když odcházím. Takže ve školce to nebude jiné ne-li horší ~n~ Kdyby to mělo být takhle každý den, tak by ji vodil manža. Na toho není tak fixovaná. Nejhorší je, že když si ji vezmu do nářuče, tak se mě drží jako klíště a nechce ode mě. To mi může srdce utrhnout a hned bych brečela taky ~n~
Taky mě tohle přerušení štve, ale co se dá dělat ~d~ Holt budem začínat od znova. Ale ono to nějak půjde, musí :-)
minx + burčák + mladé víno 76424
5.9.2011 23:05:22
Ahoj všem,
tak u nás školka druhý den probíhala podobně jako u Veru - první den pohoda, druhý den Filípek hodně plakal, prý brečel až do svačiny ~:( tj. asi dvě hodiny. Docela jsem čekala, že po pohodovém prvním dni mu to napodruhé dojde a bude pláč, ale že vydrží tak dlouho ~:( akorát že tam rovnou asi chytil nějakou virozu - teda jen v neděli a dnes ráno 1x zvracel, ale raději jsem ho do školky nechtěla dát, teplotu neměl, ale byl takovej jakoby ospalej. Tak ho nechám do středy doma a ve čtvrtek zase půjde. To přerušení docházky mě štve, asi budem začínat jak napoprvé, ale to se nedá nic dělat. Hlavně doufám, že nebude plakat dlouho a brzo si zvykne. Ostatní děti mi tam přijdou v pohodě, nikoho jsem plakat neviděla, ale ony tam chodí někteří třeba dřív a taky úplně nových dětí je tam jen málo, protože třídy jsou smíšené.

Danči, co u Vás dnešek? Verunka že v pátek skoro plakala? Tak to je ještě dobrý, to bys musela slyšet Fildu, jak plakal mami mami mami a to i když už jsem tam nebyla. Stála jsem ještě asi 10 minut na chodbě s Radimkem, tak, aby mě Filípek neviděl, a pořád plakal, to víš, že jsem brečela taky. Njn.
Budu moc držet pěsti na IVF!!!

Leni, četla jsem a viděla na FB, jak jste byli v nemocnici, tak snad operace pomůže a už si nevytrpíte žádný ošklivý laryngitidy! Ty už by teď neměly bejt možný, jestli to dobře chápu, ne? A hledáš nové bydlení? Já myslela, že jsi něco nového už měla...

Veru, Jáji, ahoj! Jo a pročpak Jája nemá net?
Dobrou holky!
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 32037  [Dalších 31937 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.