| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 15461  [Dalších 15311 >>]
Stará Misule 82389
7.4.2021 14:43:31
Je to už teda 12 let, ale moje tělo ji také vypudilo, prostě ji nesneslo, hrozně mě bolela hlava, špinila jsem, návaly horka. A po dvou měsících sama vyšla.
Ale kamarádka ji má, a je spokojená. Každý to může mít jinak.
K_at 121378
7.4.2021 14:41:16
"To uz mi prijde lepsi,kdybys nahodiu otehotnela,ve tvem veku a uz se 3 velkymi detmi,jit na mini." ....~e~
Fern 155759
7.4.2021 14:39:36
Teda dobrovolne si davat do tela med,to je fakt terno!

Jinak Pevalo muj nazor: si rada vytvaris problemy,zejo?
Nikdy jsem nepouzivala antiko,krom par mesicu Proveru,nez jsem se docetla,co je to za svinstvo.
Tehotenstvi vzdy na 1.dobrou,jinak prerus.souloz a kdyz je chlap sikovny...

To uz mi prijde lepsi,kdybys nahodiu otehotnela,ve tvem veku a uz se 3 velkymi detmi,jit na mini.
Lenka Pražanda 128023
7.4.2021 14:21:26
Mám třetí a je to super. Můžu doporučit. Já váhala proto, že nesnesu představu mít něco cizího v těle. Ale vůbec o ní nevím. Pár dní po zavedení to trochu škrábe, než se ty vlákna zatočí. Po měsíci jdeš na kontrolu a lékař je zastřihne. Jinak žádný problém. Ani výkyvy nálady, ani problémy s váhou, ani pokles chuti na sex, naopak, všechno lepší ~:-D Po zavedení jsem lehce špinila. Ale jen chvilku.
Zkoušela jsem pilule, po těch mi bylo špatně a nabrala jsem. Po náplasti jsem měla bolesti v místě kde byla nalepená. Postupně se to šířilo, až mě pak bolela celá ruka nebo záda, podle toho kde jsem jí měla.
Miréna uvolňuje estrogen postupně a jen v malém množství. Proto je šetrnější než prášky nebo náplasti. Tělísko bez hormonu je jen mechanická zábrana. Nic dalšího ovlivňovat nebude. Ale na rozdíl od Mirény je kovové, myslím že měď. Takže jestli máš alergii, bude to problém.
Jana, Terezka 5/03, Miška 1/06 29501
7.4.2021 14:16:32
nevadí, většinou na intimku a rozhodně ne v kuse celý měsíc, i když častěji, než standardní menses ~;) asi nejhorší pro mě osobně byla vždy ta výměna, třetí za druhou byla horší než druhá za první, prý to tam mám, když nemenstruuju "ztuhlé" ~b~
petluše 39676
7.4.2021 13:48:57
Já měla po zavedení 3 dny slabší menstruaci, 4 vložky denně a pak už třetí rok nic
Lefff 13513
7.4.2021 13:47:29
Mám už třetí a naprosto v pohodě. Žádné špinění, žádné potíže. Jen zavádění a hlavně vyjímání (vlákna uvnitř, nutnost dilatace čípku) jsou u mě horor. Ale za tu pohodu na dlouhé roky mi to stojí. Minulá mi vydržela 7 let, než jsem začala mít jakoby menstruační bolesti. Teď mám tu třetí druhým rokem a plánuju ještě jednu, aby mě provedla přechodem.
petluše 39676
7.4.2021 13:46:10
Mám ji od šestinedělí, už druhou a jsem spokojená. Hlavně jsem v klidu, jinak mi stačí otřít se o trenky a jsem těhotná.
Janinka a dvě princezny 132403
7.4.2021 13:19:55
jsem čerstvou držitelkou ~:-D mám ji od 9.3.
- první dva dny slabší bolest břicha jinak nic, týden zákaz sexu kvůli riziku infekce
- po 14ti dnech mykóza jako hrom, netrpím na to, já jsem "močozánětlivá", ale mykózy neznám a svědilo to strašně, poradila jsem si ale během 3 dnů sama s volně dostupnými prostředky
- ihned po mykóze krvácení = menstruace, žádné jen trochu špinění, vystačila jsem si sice s intimkou, ale měnila jsem ji cca 5x denně, trvalo 9-10 dní

nyní mám pár dní klid a těším se, že je vše za mnou ~x~
muž měl komentář, že je to nejspolehlivější antikoncepce co jsem kdy měla, protože mám kvůli ní furt něco kvůli čemu není sex takže funguje spolehlivě ~t~

valná většina mých kamarádek si ji chválí, pokud mám měsíc dva tři vydržet nějaké nepohodlí tak mi to za těch 6 let stojí, hlavně sázím na to nemenstruování a přineslo to do našeho vztahu definitivu ohledně 3. dítěte, že prostě nebude
a upozorňuji, že nyní je Mirena 6měsíců v záruce a pokud budou důvody proč ji vyndat tak pokud je to ve lhůtě vrátí ti peníze
Renka + 3 26652
7.4.2021 13:12:02
Mám už druhou. Poprvé jsem měla pár dní takové pobolívání něco jako kontrakce. Asi tak týden. Pak už úplně v klidu. Podruhé ani to ne. Nemenstruuji, tedy až na tak 2x do roka.
Já jsem hodně spokojená.
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 15461  [Dalších 15311 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.