| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 15461  [Dalších 15301 >>]
Lucie (+3 zlatíčka) 80921
7.4.2021 13:11:35
Měla jsem ji roky. Naprosto bez problémů, žádná menstruace, žádné špinění, žádný PMS. V padesáti jsem si ji nechala vyndat, a jsem zřejmě po přechodu :-), menstruace žádná, problémy žádné ... .
Za mě naprostá spokojenost a doporučuji všude :-)
Cimbur 64764
7.4.2021 13:09:58
Asi nejlepší to bylo bez antikoncepce. Ale je to lepší než měděný tělísko. Mám u toho teda prakticky normální menstruaci.
neznámá 91073
7.4.2021 12:57:11
"nebýt mireny, myslím, že nemáme třetí dítě"

To sedí, u nás to samé.

neznámá 91073
7.4.2021 12:54:10
Měla jsem ji dvakrát.
POprvé jsem nakonec byla nadšená, asi tři první měsíce jsem občasně špinila, nakonec jsem byla uplně bez menstruce. Dýl trvalo si zvyknout na pocit něčeho cizího v těle a také jsme ji občas cítili při sexu a to jsem měla ty "vlasy" uplně zastřižené, dle mého záleželo v jaké fázy cyklu jsme zrovna byla. Ale převažovala spokojenost.

Podruhé jsme si nesedli s Mirenou vůbec. Byla jem nervní, hodně jsem přibrala. Několikrát ji moje tělo z půlky vypudilo. Jednou jsem byla na znovuzavedení, to když už nešla jen "popostrčit" zpět. A nakonec jsem ji stejně vypudila, dotala jsem něco jako porodní křeče a bylo. Vrcholem bylo, když mi po Mireně vyšla špatně cytologie, to prý dle doktora jak se tělo vehementně bránilo a Mirena si se mnou nesedla. Další cytologie už vyšla v pořádku.
Tak po asi 2-3 měsících letělo 5 tisíc do koše.
ALe tenkrát asi velkou roly hrála psychika, nechtěla jsem Mirenu, hodně jsem ji nechtěla.
Jo a pokud se ti to stane, neříkej doktorovi, že jsi měla křeče nebo tak nějak, pak se k tomu nevztahuje vrácení peněz, kdybych měla v psáno, že "jsem ráno našla tělísko po peřinou", tak mi výrobce vrátí peníze.~;)

Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
7.4.2021 12:53:13
no, co se sexu týče, vzpomíná muž na období mireny jako na nejhorší vůbec - moje chuť hluboce pod nulou ~;)
a právě psychiku mi to rozhodilo taky hodně (a to i když pak ustalo to krvácení)...
no nebýt mireny, myslím, že nemáme třetí dítě... ~d~
Monika 123907
7.4.2021 12:53:03
Z Mireny se myslím na váze nepřibývá, ale hormony to jsou ... Nehormonální tělísko je taky výrazně levnější, když by ti tedy nevadila zachovaná menstruace ~;)
Mendosa 114597
7.4.2021 12:48:29
Missy, me s ni bolela hlava.ty reci, ze zadna z pacientek s ni nemela problemy, to znam. Prostě jen recicky, lži. Říkám si, to jsou ti gynekologove tak strašně na prachy ?
Jana, Terezka 5/03, Miška 1/06 29501
7.4.2021 12:47:37
mám třetí (teď čerstvě) a nechám si dát rozhodně i čtvrtou, pro lehký přechod (doporučeno lékařkou). Žádné potíže jsem neměla, jako první půlrok nějaké to špinění, ale žádné drama to nebylo. Deset let nemám menstruaci a to je taková pohoda ~;)
Manul 92740
7.4.2021 12:43:20
Asi to bude individuální, takže nezbývá, než vyzkoušet. Já jsem zrovna žádný problém neměla, jeden den mi nebylo dobře, při první jsem špinila déle než při druhé a nejhorší byla samotná výměna. Ale mezi tím úplná pohoda.
~•~Missy~•~ 4201
7.4.2021 12:42:12
Měla jsem ji kdysi dávno. Mudra říkala, že nezná nikoho ze svých pacientek, kdo s ní měl problémy, všichni si ji chválí. Tak jsem byla první. Byla na 5 let. Cca rok jsem špinila nebo krvácela, dostalo se to do fáze, kdy jsem MS neměla tak 4 dny v měsíci. Pak si to sedlo cca na rok a půl a pak začaly kromě špinění ještě děsné výtoky při jakékoliv námaze. Po hodině lyžování nebo vytírání jsem si myslela, že jsem se snad počůrala. Chtěla jsem ji okamžitě ven, mudra mi pořád říkala, ať to vydržím, že to stálo přece hromadu peněz....., nakonec jsem po psych. stránce na tom byla tak zle, že hrozilo, že si ji v pomatení smyslů jednoho hezkýho dne doma vyrvu sama. Když jsem šla tedy po 4 letech na předčasné vyndání, pobavila mě sestřička komentářem, že někomu tam halt vaděj ty "drátky", co dráždí pochvu, a halt má pořád ty výtoky.
Takže za mě nikdy víc, ale je pravda, že znám hromadu ženských, které si ji hrozně chválí.
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 15461  [Dalších 15301 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.