| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 15461  [Dalších 15261 >>]
Sklizen Ruzova 150908
16.12.2020 13:57:25
~;)~;)~:-D~:-D~:-DKdysi dávno jsem užívala Diane 35,je to asi před 7 lety, bez nějakých problémů. Od té doby těhotenství a pak nějak se mi nechtělo řešit antinu. Ale nyní mám nějak celý cyklus šíleně rozházený, šílené PMS, bolesti, pleť strašnou, nabírám na váze, akné mám i na zádech. Na gyndě mi samozřejmě doporučil užívat HAK na srovnání hormonů. Už jsem vyzkoušela Gynex, bylinky na míru, čaje. Chtěla jsem cvičit hormonální jógu, ale jsem dva měsíce po operaci páteře a fyzio mi to teď nedoporučují, jen mám cvičit jejich cviky. Tak přemýšlím, jakou zvolit. Je mi 35, nekouřím, mám křečáky nějaké. Nabídl mi antikoncepci Zoely, Qlaira, Nelya, máte někdo zkušenost? 🍀
Len 108740
1.1.2020 11:25:11
Mne zrovna od te migreny pomaha hodne, ale je celkem normalni, ze prvni tri mesice si telo zvyka a muzou byt ruzne vedlejsi ucinky, vcetne te bolesti hlavy.
Evka... 12244
1.1.2020 11:22:24
Migrény mám od devíti a jsou čím dál horší (cca 15x za měsíc posledních skoro 10 let). Antikoncepci jsem brala občas okolo r. 95-00. Vím, že jednou mě po nasazení bolela hlava celý měsíc a také jsem špinila. Vyřešila jsem to tak, že jsem další měsíc vynechala a znovu nasadila. Pak to bylo OK.
Ač mi gynekolog navrhoval, že mám zkusit antikoncepci, že by to mohlo pomoci, tak do toho nejdu. Mám problém všeobecně s léky a jednou když jsem musela užívat cca 17 dní Norethisteron, tak mě hlava bolela celou dobu a nereagovala na analgetika.
Lady V. 139699
1.1.2020 10:03:00
Jako prevenci hormonální migrény jsem dostala od gynekoložky gestagenní antikoncepci.
Začala jsem ji brát asi před týdnem, a od té doby mám denně bolesti hlavy. Menstruační migréna mi teda trvala taky kolem týdne a byla mnohem silnější, ale bez pilule bych měla už zase tak dva dny pokoj.
Je nějaká naděje, že to časem "sedne"? Máte někdo zkušenosti?
Niccolka 78690
9.7.2019 9:31:10
Prášky neberte. Doporučuji hormonální jógu a pupalku dvouletou. Dá se koupit pupalkový olej v kappslích, má výrazný vliv na hormonální hladinu žen. Přečtěte si recenze, některé ženy ho užívájí dlouhodobě a moc si ho chválí. Má dobrý vliv i na pleť. Také doporučuji zlepšit stravu, klasika hlavně ovo+zel, kvalitní tuky, bez cukru mouky, smaženého....zkuste měsíc dva změnu poznáte hned.
Rozállie 144785
2.7.2019 16:25:49
Založ ~R^
Mně by právě zajímalo hodně, jak to ostatní dělají, co vlastně vypouští, protože někdy mě to posuzování okolím rozčiluje, člověk holt není imunní...

Je to důležitý, myslím si, že hodně, a je hloupý, jak si tím tlakem tolik holek ničí život. Vidím tu provázanost se sebevědomím, nadváhou, pocitem štěstí, o kterých se tu sem tam diskutuje.
Buřt 147593
2.7.2019 16:03:33
Rozalie, dik. Je to podnetny k uvaze.
Asi to zalozim jako samostatny tema. Je to dulezity.
Rozállie 144785
2.7.2019 15:55:46
Tak já to hlavně vnímám jako péči o sebe, nikoliv jako absenci PMS. Souhlasím, že nároky na ženu jsou neúnosné.

Neříkám, že to mám dokonale zmáknuté, nebo že to má někdo dělat stejně, to ať si každý zařídí podle svého samozřejmě :-) Ale když se ptáš... Cíleně snažím dělat fakt jen to nejdůležitější a využívám každé přiležitosti k fyzicky poklidnému režimu, tedy v mých podmínkách co nejvíc sedím, nespěchám a pod.

Dobře rozmýšlím, které "musy" jsou opravdu nutné - moc jich ve skutečnosti není. Ani doma ne. Je fakt, že okolí některé nesplňované musy bere jako moji neschopnost, lenost, v lepším případě rebelství, ale to je jejich problém ~2~
Nepřistoupit na tu hru, že musím být za všech okolností dokonalá - to já si vybírám, na čem doopravdy záleží. A podle mých zkušeností to není ani vzhled (včetně kabelek, nalakovaných laků, sladěných outfitů apod.), ani uklizená domácnost. Moje neumyté dveře nebo nevyžehlená košile nikoho neohrožuje na životě ~z~

Jasně, že kdybych pracovala někde, kde je vzhled megadůležitý, měla bych to jinak. To bych musela vypustit něco jiného.
Buřt 147593
2.7.2019 15:15:01
Rozalie, a jak to delas ty?
Rezignujes na ambicioznejsi zamestnani?
Na koho outsourcujes ten rodinny management?

Myslim, ze se dotykame toho gro - ty pozadavky na zeny jsou strasne narocny. Ale nejsem si jista, jestli vsechno obetovat tomu, ze nebudu mit PMS.
Rozállie 144785
2.7.2019 15:04:20
Co ti mám na to říct, asi si musíš vybrat, buď budeš mít práci, která je nad tvoje fyzické limity a pak nes následky, nebo pracuj v souladu s tělem ~d~
Předpokládám, že většina lidí to řeší kompromisem - v době, kdy potřebuju jet v klidnějším režimu, dělám jen to, co je doopravdy důležité, v práci i doma.
Hodně energie užírá ten skrytý management, co tu o něm onehdá psala Kambala, to je opravdový bič na ženu. Sem bych teda určitě zařadila to balení na tábor nebo rodinnou oslavu.
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 15461  [Dalších 15261 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.