| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 15461  [Dalších 15251 >>]
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
2.7.2019 14:59:21
Nebo HA v podobě náplasti ~;)
Rozállie 144785
2.7.2019 14:56:34
"ale fakt nevim jak to v realu zena s trochu odpovednejsi praci a rodinou aplikuje. Zrusim zahranicni jednani s ucasti X lidi, protoze mam jeden tyden ze ctyr PMS? Nevypravim deti na tabor, protoze mam PMS? Nepomuzu mame s rodinnou oslavu, reknu ji, promin, odpocivam podle svyho mesicniho cyklu~d~
Ty jo, neziju v jeskyni."

Jj, to je přesně ono :-)
Co chceš slyšet, když to nechceš slyšet? Tak si vem tu náplast v podobě HA, a vyřešeno ~d~
Buřt 147593
2.7.2019 14:54:54
Rozalie, podle me to ale nejde dohromady s normalnim zamestnanim, napriklad.
Nebo pokud ano, jak?
Buřt 147593
2.7.2019 14:54:04
Tante, tyhle reci jsou strasne nekonkretni.
Fakt nevim, co si z toho vzit.
Ze to je hormonalne podminene, to vidim, jde to presne s menstruacnim cyklem.
Euforie, strasna chut na sex X nic nema smysl, vsichni me serou, uaaaa.

Odpocinek - jako jo, odpocinek je vzdycky super, ale fakt nevim jak to v realu zena s trochu odpovednejsi praci a rodinou aplikuje. Zrusim zahranicni jednani s ucasti X lidi, protoze mam jeden tyden ze ctyr PMS? Nevypravim deti na tabor, protoze mam PMS? Nepomuzu mame s rodinnou oslavu, reknu ji, promin, odpocivam podle svyho mesicniho cyklu~d~
Ty jo, neziju v jeskyni.

Pokud vis na jak na to konkretne, moc rada si to prectu.
Rozállie 144785
2.7.2019 14:50:26
Není to mimo. Protože je to rada, ať žena vnímá, co ji říká její tělo i tehdy, když je to v rozporu se společenským tlakem. Což je IMHO velmi dobrá myšlenka, kterou se moc lidí neřídí, ke své škodě.

Kromě toho je fajn se pídit po hlubší příčině, než sáhnout po rychlém jakože řešení - HA je v tomhle případě jen náplast - jen přikryje, neléčí. Blbý je, že doktoři žádné lepší řešení nenabízí, než zakrývání důsledků.
Sněhulka a sněhuláčci 99425
2.7.2019 12:53:55
Tante, moc ti nerozumím, ale zaujalo mě to. Můžeš být prosím konkrétnější? U mě je to horší po každém dalším porodu. Proč?~d~ Určitě to souvisí s hormony a všemi pochody, co těhotenství obnáší. Nebráním se psychosomatice, ale nemám zároveň v této oblasti pocit, že by to mohlo být tím...~d~
Ráchel, 3 děti 76748
2.7.2019 10:37:09
mně svého času velmi pomáhal výtažek z drmku. bere se to teda každý den, ne jen v době kolem menstruace.
Mr. Miçkey 124689
2.7.2019 8:29:34
To zkousela pritelkyne, vysledek byl, ze nemela vykyvy nalad, zato byla permanentne tezce depresivni, cely dny jen lezela a stridave spala a brecela. Po cca trech tydnech zacala navic omdlivat, takze ji zas okamzite vysadila. Par dnu mesici se holt pohybuju prevazne se sluchatkama v usich a ignoruju podrazdeny vriskani, ono to za par dnu prejde~t~
Peppa 133447
1.7.2019 21:02:30
Je to boj.
Ale buď ráda, že máš aspoň fajn ovulaci, já mám při ovulaci nafouklé bolavé břicho a podbřišek, prsa taky tak.. Takže jsem protivná, a pak jsem protivná taky při menses, ptž mi bývá hodně špatně, dost krvácím a mívám křeče. Přesto do HA nejdu, hormony na mne působí otřesně a stejně bych je neměla brát, nehledě na rizika vedlejších účinků. Potíže s Norethisteronem jsem tu popisovala nedávno.
A ano, jsem protivná až tak moc, že jsem protivná i sama sobě.. Co s tím nevím.. Zatím to všichni kolem snáší, tak si asi zvykli ~2~
Tante Bante 147015
1.7.2019 21:02:12
Ještě dodatek: v lidském těle se nic neděje "bezdůvodně". Všechno má souvislost, ale obvykle příčiny jsou komplexní. Hormonální řízení samo o sobě je komplexní, je ve skutečnosti neurohormonální. Vliv prostředí je obrovský, i když ne jediný. Tím pádem každé zjednodušení míří víc nebo míň vedle. A často se to jednoduše neví, co je potřeba udělat. Když to chceš řešit, čeká tě dlouhá empirická zkušenost. Opora je, že tělo ti to samo řekne, když ho bereš vážně. Složité je to u vlivů, které nastupují hodně pomalu. Těžké se nenechat zmást, zvlášť když je v tom je ještě sociální podmínění, a v těchhle věcech zrovna je obrovské. Ve všech co se týkají žen a sexuality.
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 15461  [Dalších 15251 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.